1%
  • 8.7/10

به‌روزرسانی جدیدی از مدت زمان فیلم Deadpool 3 منتشر شد

نقش مارولی هنری کویل لو رفت؟!

به‌روزرسانی جدیدی از مدت زمان فیلم Deadpool 3 منتشر شد ۴۲ ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
مدت زمان فیلم Deadpool 3

با اینکه هنوز چند ماه با اکران تنها اثر سینمایی استودیو مارول فاصله داریم، اما ظاهرا مدت زمان فیلم Deadpool 3 و نقش مارولی هنری کویل (Henry Cavill) بالاخره مشخص شده است.

به‌لطف هیجان غیرقابل توصیف فیلمبازان و طرفداران دو آتیشه مارول، خبرساز شدن شایعات، گمانه‌زنی‌ها و اطلاعات رسمی قسمت پایانی سه‌گانه ددپول همچنان ادامه دارد. این فیلم که توسط وب‌سایت فاندانگو مورد انتظارترین اثر سینمایی سال جاری نام گرفته، نقش مهمی در شکل‌گیری آینده دنیای سینمایی مارول دارد، چراکه ضمن معرفی دو جهش‌یافته نامیراهای محبوب کمیک‌ها، روایتگر داستان مولتی‌ورسی بزرگی با پتانسیل راه اندازی رویدادهای کراس اوری فاز ششم، یعنی Avengers 5 و Avengers: Secret Wars است.

برای کسانی که تشنه به‌روزرسانی‌های جدید از قسمت پایانی سه‌گانه ددپول هستند، خبر خوبی داریم، زیرا Cryptic4KQual، افشاگر قابل اعتمادی که قبلا از انتشار اولین تریلر در جریان مسابقه سوپربول خبر داده بود، به‌تازگی مدعی شده که از مدت زمان فیلم Deadpool 3 و نقش مرموز هنری کویل خبر دارد. قبل از خوشحال شدن توجه داشته باشید که این موارد فعلا در حد یک شایعه هستند و ممکن است حقیقت نداشته باشند.

طبق اطلاعاتی که اخیرا به دستم رسیده، استودیو مارول بعضی از سکانس‌های فیلم Deadpool & Wolverine را از نسخه نهایی حذف کرده و طی چند ماه آینده یک سری سکانس جدید را از طریق فیلمبرداری مجدد جایگزین آنها خواهد کرد. مدت زمان نسخه نهایی هم چیزی حدود دو ساعت است ولی ممکن است بعد از فیلمبرداری مجدد کمتر یا بیشتر بشود. در آخر هم باید بگویم که نقش مارولی هنری کویل یکی از نسخه‌های مولتی‌ورسی ولورین است که قراره حسابی طرفداران را شوکه کند.

از داستان فیلم Deadpool & Wolverine چه می‌دانیم؟ در حال حاضر اطلاعات موثقی از داستان مولتی‌ورسی قسمت پایانی سه‌گانه ددپول در دست نیست اما به‌لطف افشاگران شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر شده که یکی از آنها به حضور سازمان تناقضات زمانی اشاره دارد. طبق این شایعه، داستان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول زمانی آغاز می‌شود که سازمان TVA از شکل‌گیری جنگ مولتی‌ورسی جدیدی باخبر می‌شوند. آنها به‌منظور مقابله با شورای کانگ، به دنیاهای در حال نابودی سفر می‌کنند و ارتشی از قدرتمندترین قهرمانان را گردهم می‌آورند.

این جزئیات داستانی با گزارش افشاگری دیگر به‌نام کی سی والش (K.C Walsh) نیز مطابقت دارد. به‌گفته او، موبیوس و سایر ماموران سازمان پیرو دستگیری ددپول به جرم دستکاری زمان به دنیاهای نابود شده یا در معرض نابودی سفر می‌کنند تا با شکل دادن به گروهی متشکل از قدرتمندترین قهرمانان، از فروپاشی مولتی‌ورس و خط زمانی مقدس دفاع کنند. این موضوع می‌تواند به راحتی تصاویر پشت صحنه‌ای که سال گذشته منتشر شده بود را توضیح دهد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

42 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments