1%
  • 10/10

اولین فیلم بزرگسال مارول با هیچکدام از آثار پیشین فرانچایز قابل مقایسه نیست

شان لوی تایید کرد!!

اولین فیلم بزرگسال مارول با هیچکدام از آثار پیشین فرانچایز قابل مقایسه نیست ۱۲۵ ۱۸ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
اولین فیلم بزرگسال مارول

هیجان برای قسمت پایانی سه‌گانه ددپول در حالت طبیعی بالاست، اما صحبت‌های اخیر کارگردان درباره اولین فیلم بزرگسال مارول، آن را دوچندان کرده است.

تریلر و تیزرهای تبلیغاتی تاحدودی به سورپرایزهای فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine که ضمن به پایان رساندن سه‌گانه ددپول، پای دو جهش‌‌یافته نامیرای محبوب کمیک‌ها را به فرانچایز مولتی میلیاردی دنیای سینمایی مارول باز می‌کند، اشاره داشته اما به‌لطف سخت‌گیری‌های استودیو مارول در به اشتراک گذاشتن جزئیات، بخش قابل توجهی از سورپرایزها و نکات داستانی همچنان مخفی باقی مانده‌اند.

در حالی که انتظار کشیدن روز به روز دشوارتر می‌شود، اما صحبت‌های اخیر آقای شان لوی (Shawn Levy) با رسانه توتال فیلم اوضاع را از قبل نیز بدتر کرده است. وقتی بحث به اکران آزمایشی فیلم در شانگهای کشیده شد، شان لوی با اشاره به سورپرایزهای شوکه‌کننده داستان، رسما تایید کرد که اولین فیلم بزرگسال مارول با هیچکدام از آثار پیشین فرانچایز قابل مقایسه نیست.

هیچوقت فکر نمی‌کردم روزی مردم از خود بپرسند دنبال کردن دنیای سینمایی مارول چه معنایی دارد؟ آیا فیلم Deadpool & Wolverine می‌تواند ما را شگفت‌زده کند؟ آیا می‌تواند تابو‌ها را به روش‌هایی که انتظار نداریم بشکند؟ در تاریخ ۲۶ جولای پاسخ سوالات خود را خواهید گرفت. سورپرایزهای زیادی در انتظار شماست که نمی‌توانم درباره‌اش حرف بزنم اما بدایند که این فیلم با هیچکدام از آثار پیشین فرانچایز قابل مقایسه نیست. من به‌عنوان یکی از بزرگترین طرفداران فیلم‌های قبلی MCU این حرف را می‌زنم.

از داستان اولین فیلم بزرگسال مارول چه می‌دانیم؟ طبق آخرین خلاصه داستانی منتشر شده، ددپول و ولورین نه‌تنها برای شکست دادن طیفی از ابرشرور‌های مارول با یکدیگر همکاری می‌کنند، بلکه قراره بدون هیچ دعوتی به دنیای سینمایی مارول بیایند و سبک و درجه سنی بزرگسال فرانچایز مردان ایکس فاکس را روی برخی از لحظات مورد علاقه‌مان از فاز اول تا چهارم اعمال کنند. در حال حاضر هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید نشده، به‌همین خاطر باید انتظارات خود را مدیریت کنید.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

125 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments