1%
  • 10/10

به‌روزرسانی هیجان انگیزی از تریلر جدید Deadpool 3 منتشر شد

ناجی مارول به‌زودی بازمی‌گردد!!

به‌روزرسانی هیجان انگیزی از تریلر جدید Deadpool 3 منتشر شد ۳۲ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
دومین تریلر Deadpool 3

هیئت رده‌بندی فیلم بریتانیا به‌تازگی تایید کرده که دومین تریلر Deadpool 3 در حال آماده سازی است و به‌زودی در سینماهای انگلستان به نمایش درمی‌آید.

هفته گذشته اولین تیزر تریلر فیلم Deadpool & Wolverine طبق وعده افشاگران در جریان پنجاه و هشتمین مسابقه سوپر بول منتشر شد و با دستیابی به ۳۶۵ میلیون بازدید در ۲۴ ساعت اول، رسما پربازدیدترین تریلر سینمایی تاریخ نام گرفت. مارول همچنین از نسخه متفاوتی پرده برداشت که “Green Band” نام دارد و شامل هیچگونه سکانس خشن و الفاظ رکیک نمی‌شود. جالب است بدانید که به‌دنبال انتشار این نسخه، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر اکران شدن دو نسخه بزرگسال (R-Rated) و سانسور شده (PG-13) در سینماها مطرح شد که برای جذب مخاطب و بالا بردن فروش، استراتژی به‌شدت هوشمندانه‌ای است.

حالا به نظر می‌رسد که ناجی دنیای سینمایی مارول قراره زودتر از آنچه انتظار داشتیم بازگردد، زیرا طبق فهرست جدید هیئت طبقه‌بندی فیلم بریتانیا، دومین تریلر Deadpool 3 در حال آماده سازی است و به‌زودی در سینماهای انگلستان نمایش داده خواهد شد. مدت زمان این تریلر ۱ دقیقه و ۳۴ ثانیه‌ است و به احتمال قوی نسخه کوتاه شده همان تیزری باشد که در جریان مسابقه سوپر بول منتشر شد. با این حال ممکن است شامل برخی سکانس‌های جدید نیز باشد (درست مثل تی وی اسپات ۳۰ ثانیه‌ای که قبل از اولین تیزر منتشر شد و نزدیک شدن ولورین به ددپول را از زاویه دیگری نشان داد).

از داستان فیلم Deadpool & Wolverine چه می‌دانیم؟ در حال حاضر اطلاعات موثقی از داستان مولتی‌ورسی قسمت پایانی سه‌گانه ددپول در دست نیست اما به‌لطف افشاگران شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر شده که یکی از آنها به حضور سازمان تناقضات زمانی اشاره دارد. طبق این شایعه، داستان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول زمانی آغاز می‌شود که سازمان TVA از شکل‌گیری جنگ مولتی‌ورسی جدیدی باخبر می‌شوند. آنها به‌منظور مقابله با شورای کانگ، به دنیاهای در حال نابودی سفر می‌کنند و ارتشی از قدرتمندترین قهرمانان را گردهم می‌آورند.

این جزئیات داستانی با گزارش افشاگری دیگر به‌نام کی سی والش (K.C Walsh) نیز مطابقت دارد. به‌گفته او، موبیوس و سایر ماموران سازمان پیرو دستگیری ددپول به جرم دستکاری زمان به دنیاهای نابود شده یا در معرض نابودی سفر می‌کنند تا با شکل دادن به گروهی متشکل از قدرتمندترین قهرمانان، از فروپاشی مولتی‌ورس و خط زمانی مقدس دفاع کنند. این موضوع می‌تواند به راحتی تصاویر پشت صحنه‌ای که سال گذشته منتشر شده بود را توضیح دهد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

32 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments