#مهسا_امینی

آیا Deadpool می‌تواند جایگزین خوبی برای Loki باشد؟

ضدقهرمان پرحرف وارد گود می‌شود‍!

Deadpool

حالا کارکتر Deadpool به طور رسمی عضو دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود و وید ویلسون می‌تواند ضدقهرمان مناسبی برای جایگزینی لوکی (با بازی تام هیدلستون) باشد! با سرگرمی و ادامه‌ی این خبر همراه باشید.

دنیای سینمایی مارول (MCU) هم اکنون دچار تغییراتی شده است. آقای کوین فایگی که ریاست Marvel Studios را بر عهده دارد، تایید کرده که ددپول با بازی رایان رینولدز به MCU ملحق می‌شود و همچنان R-Rated (مناسب برای بزرگسالان) خواهد بود.

همان‌طور که می‌دانید دو فیلم اخیر ددپول با بازی رایان رینولدز توانست به معنی واقعی کلمه،اصطلاح “merc with a mouth” یا همان «مزدور پرحرف» را روی پرده‌ی نقره‌ای سینما‌ها تعریف کند. در ماه‌های اخیر، گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد آینده‌ی این کارکتر به دلیل ادغام شدن فاکس و دیزنی انجام شد. هم اکنون جایگاه ددپول در MCU تایید شده است و این کارکتر می‌تواند جایگزین بسیار خوبی برای کارکتر Loki، که پس از پخش مینی سریالش در سال جاری به احتمال خیلی زیاد از MCU کنار گذاشته می‌شود، محسوب گردد.

در بهترین حالت، کارکتر لوکی تام هیدلستون صرفا کارکتری بود تا در چند فیلم از MCU بازی کند. لوکی در هر دو جبهه‌ی مخالف یکدیگر قرار داشت و همیشه بنابر خط داستانی، به کسی کمک می‌رساند. لوکی هیچ‌گاه به حضور در فیلم‌های Thor قناعت نکرد و در MCU بارها حضور یافت. او همیشه نقش مکمل را به شیوه‌ی منحصر به فرد خود اجرا میکرد وخوشبختانه هم ددپول به خوبی می‌تواند جای او را پر کند.

بدون احتساب نسخه‌ی اول فیلم Avengers، لوکی در واقع نه کاملا یک Villain (شخصیت شرور) بود و نه کاملا یک قهرمان! به همین دلیل هم بود که او تبدیل به یکی از جالب‌ترین شخصیت‌های مکمل حاضر در MCU شد. چرا ددپول به خوبی می‌تواند در MCU جای بگیرد؟ چون او هم دقیقا می‌تواند همین استایل را به مانند لوکی پیاده کند. MCU باید ددپول را مثل لوکی تبدیل به یک کارکتر مکمل کتد تا در جبهه‌های مختلف مبارزه قرار گیرد و دیوار چهارم را بشکند، تا اینکه بخواهد از او یک قهرمان خشک و معمولی بسازد.

اگر MCU در قبال اضافه کردن ددپول به X-Men مقاومت کند و او را به لاین‌آپ پرتعداد اونجرز اضافه کند یا این‌که او را در قامت رهبر یک تیم سوم از سوپرهیرو‌ها قرار دهد، رایان رینولدز می‌تواند به خوبی پا جای پای تام هیدلستون در ایفای نقش یک ضدقهرمان تمام عیار بگذارد.

نظر شما در مورد این انتقال چیست؟ شما این کارکتر را دوست دارید؟ آیا مزدور پرجرف مارول می‌تواند در MCU غوغا کند و حتی بهتر از لوکی باشد یا اینکه نمی‌تواند به خوبی نقش خود را در این یونیورس ایفا کند؟ جواب این سوال‌ فقط و فقط با صبر کردن و دیدن فیلم‌های بعدی این یونیورس به دست می‌آید. خوشحال می‌شویم که نظر خودتان را با ما در میان بگذارید


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا