1%
  • 10/10

تماشا کنید: سلفی گرفتن ددپول با یکی از ماموران TVA در جدیدترین تریلر فیلم ددپول و ولورین

نگاهی بهتر به هیولای ووید!!

تماشا کنید: سلفی گرفتن ددپول با یکی از ماموران TVA در جدیدترین تریلر فیلم ددپول و ولورین ۲۲ ۱۳ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک

با نزدیک‌تر شدن به تاریخ ۵ مرداد، بازاریابی مارول سرعت بیشتری گرفته و به‌تازگی نسخه دیگری از تریلر فیلم ددپول و ولورین با صحنه‌های جدید منتشر شده است.

متاسفانه اولین اکران آزمایشی رویداد کراس اوری Deadpool & Wolverine در سینماهای چین باعث شده تا موج اسپویل‌ها زودتر از آنچه فکر می‌کردیم از راه برسد. طی ۲۴ ساعت گذشته جزئیات شوکه‌کننده‌ زیادی در فضای مجازی بین طرفداران دست به دست شده، اما به‌لطف سخت‌گیری‌های استودیو مارول، بخش قابل توجهی از داستان همچنان مخفی باقی مانده است.

البته این بدان معنا نیست که کمپین بازاریابی به پایان رسیده، زیرا به‌تازگی نسخه دیگری از تریلر فیلم ددپول و ولورین با صحنه‌های جدید منتشر شده است. در این تریلر نگاه بهتری به الیوث (هیولای ابرمانندی که در ووید زندگی می‌کند) داشتیم اما چیزی که همه درباره‌اش صحبت می‌کنند، سلفی گرفتن ددپول با جسم بی‌جان یکی از ماموران سازمان TVA است.

در حال حاضر نمی‌دانیم سازمان تناقضات زمانی دقیقا ایفاگر چه نقشی در داستان این رویداد کراس اوری مورد انتظار است، اما طبق شایعات و گمانه‌زنی‌های مطرح شده، بازی ددپول با دستگاه سفر در زمان کیبل در سکانس پایانی فیلم Deadpool 2 باعث شده تا نظم خط زمانی مقدس به خطر بیوفتد. به‌همین دلیل سازمان تناقضات زمانی وارد عمل می‌شود و این یعنی داستان اولین فیلم بزرگسال استودیو مارول قبل از فصل اول سریال لوکی قرار می‌گیرد.

از داستان فیلم Deadpool & Wolverine چه می‌دانیم؟ طبق آخرین خلاصه داستانی منتشر شده، ددپول و ولورین نه‌تنها برای شکست دادن طیفی از ابرشرور‌های مارول با یکدیگر همکاری می‌کنند، بلکه قراره بدون هیچ دعوتی به دنیای سینمایی مارول بیایند و سبک و درجه سنی بزرگسال فرانچایز مردان ایکس فاکس را روی برخی از لحظات مورد علاقه‌مان از فاز اول تا چهارم اعمال کنند. در حال حاضر هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید نشده، به‌همین خاطر باید انتظارات خود را مدیریت کنید.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments