1%
  • 10/10

آیا وسلی اسنایپس در Deadpool and Wolverine‌ حضور دارد؟

شایعه‌ای عجیب که قوت می‌گیرد

آیا وسلی اسنایپس در Deadpool and Wolverine‌ حضور دارد؟ ۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
وسلی اسنایپس در Deadpool and Wolverine‌

اگرچه سوال برانگیز بنظر می‌رسد، یک افشاگر مشهور از نقش مهم وسلی اسنایپس در Deadpool and Wolverine‌ خبر داده است.

فیلم مورد انتظار Deadpool and Wolverine‌ طی هفته‌های آتی روی پرده نقره‌ای می‌آید تا تنها اثر سینمایی مارول در سال جاری میلادی باشد. همانطور که از نامش می‌توان حدس زد، اتفاقات پیرامون ددپول و ولورین رخ داده و تلاش‌هایشان را برای توقف یک تهدید بسیار بزرگ به نام کاساندرا نوا (Cassandra Nova) به نمایش می‌گذارد. همچنین بخش عمده اتفاقات در مولتی ورس رخ داده و با شخصیت‌های متعلق به فیلم‌های ابرقهرمانی قدیمی تجدید دیدار خواهیم داشت.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یک افشاگر بوده و از نقش مهم و پررنگ وسلی اسنایپس در Deadpool and Wolverine‌ خبر داده است. به بیان دقیقتر، او تاکید داشته واریانت بلیدی که اسنایپس به تصویر می‌کشد برخلاف دیگر شخصیت‌های حاضر در داستان تنها یک حضور کوتاه یا اصطلاحاً کمئو ندارد. ادعای مطرح شده از سوی ریچمن با شایعه‌ای که چندی پیش به گوش رسید، همخوانی دارد. یک منبع غیررسمی دیگر مدعی شده بود ددپول و ولورین برای مقابله با کاساندرا نوا تیمی شبیه به انتقام جویان تشکیل می‌دهند.

اگرچه دنیل ریچمن یک افشاگر مشهور و قابل اعتماد به شمار می‌رود، یک نکته بسیار مهم را نباید فراموش کرد. رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و وسلی اسنایپس (Wesley Snipes) در فیلم Blade: Trinity همبازی بودند که طبق گزارش‌های مختلف، تجربه چندان خوشایندی برای هیچ کدامشان نبود. حتی کارگردان فیلم Trinity حین فیلمبرداری صحنه‌های مختلف با اسنایپس به مشکل خورد. با در نظر گرفتن این موارد، بازگشتش اتفاق سوال برانگیزی به شمار می‌رود.

کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیریت استودیو مارول را بر عهده داشته و چندی پیش در پادکست The Official Marvel Podcast حضور یافت. او درباره موضوعات متعددی صحبت کرد که یکی از آن‌ها شخصیت‌های حاضر در فیلم Deadpool and Wolverine بود. فایگی تاکید داشت هنوز نام تعدادی از شخصیت‌ها لو نرفته و تا زمان آغاز اکران گسترده هم اعلام نخواهد شد.

فیلم Deadpool and Wolverine اوایل مرداد ماه به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments