1%
  • 0/10

نسخه باکیفیت آرت ورک فیلم Deadpool 3 منتشر شد؛ والپیپری عالی برای گوشی طرفداران

توسط یک منبع غیررسمی!

نسخه باکیفیت آرت ورک فیلم Deadpool 3 منتشر شد؛ والپیپری عالی برای گوشی طرفداران ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ سینما کپی لینک
آرت ورک فیلم Deadpool 3

یکی از افشاگران صنایع فیلم و سریال به نام MytimeToShineHello سرانجام نسخه باکیفیت آرت ورک فیلم Deadpool 3 را منتشر کرد.

سال‌ها پیش کمتر کسی گمان می‌کرد اقتباس‌های سینمایی ددپول (Deadpool) به محبوبیت و موفقیت امروزش در سراسر جهان دست یابد. به هر حال، نام این ضدقهرمان با کلمات نامناسب و خشونت بالا گره خورده و همین ویژگی‌ها می‌توانند به کاهش تعداد مخاطبان هدف و کمتر دیده شدن یک اثر منجر شود.

قسمت سوم ماجراجویی‌‌های ددپول با نام Deadpool & Wolverine شناخته شده و همان‌طور که واضح است، ولورین در فیلم حضور دارد. اگرچه این موضوع از مدت‌ها قبل رسمی شده بود، دست اندرکاران ترجیح دادند ولورین تنها در ثانیه‌های پایانی اولین تریلر حضور داشته باشد؛ حضوری که بسیار کوتاه و نه چندان واضح بود. در ضمن، تریلر مزبور رکورد جدیدی را در زمینه بازدید به ثبت رسانده و به همه ثابت کرده محصول جدید مارول بدون شک یکی از مورد انتظارترین آثار سال جاری میلادی است.

MytimeToShineHello یک افشاگر بوده و چندی پیش نسخه باکیفیت آرت ورک فیلم Deadpool 3 را از طریق اکانت ایکس (توییتر سابق) خود به اشتراک گذاشت. قبل از اینکه تریلر رسمی از راه برسد، نسخه نه چندان قابل قبول همین آرت ورک در فضای مجازی لو رفته بود. در ادامه می‌توانید نسخه باکیفیت را مشاهده کنید که برای استفاده بعنوان والپیپر گوشی بسیار مناسب بنظر می‌رسد:

هیئت درجه بندی فیلم بریتانیا اخیراً فاش کرده سومین تریلر فیلم Deadpool 3 آماده شده و ۱ دقیقه و ۳۴ ثانیه زمان دارد. منابع غیررسمی مدعی شده‌اند ویدیو تبلیغاتی مزبور یک تریلر کاملاً جدید نبوده و نسخه کوتاه‌تر اولین تریلر است. هر چند، امکان دارد مانند دومین تریلر (همان نسخه‌ای که خشونت از آن حذف شده بود) چند نمای جدید را شامل شود.

فیلم Deadpool and Wolverine از تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴) قابل تماشا خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments