1%
  • 10/10

کارگردان Deadpool 3 خواهان ساخت فیلم ددپول و مرد عنکبوتی است!

آرزویی که چندان دور از انتظار نیست

کارگردان Deadpool 3 خواهان ساخت فیلم ددپول و مرد عنکبوتی است! ۱۲ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

شاون لوی، کارگردان Deadpool 3 در بخشی از مصاحبه اخیر خود به ساخت فیلم ددپول و مرد عنکبوتی ابراز علاقه کرده است.

سونی پیکچرز و مارول تاکنون سه نسخه مختلف از مرد عنکبوتی (Spider-Man) را به سینماها آورده‌اند. مشاهده هر سه مرد عنکبوتی در یک قاب، آرزویی محال و دست نیافتنی به نظر می‌رسید اما در فیلم Spider-Man: No Way Home رنگ حقیقت به خود گرفت. همکاری ددپول و ولورین هم شرایط مشابهی داشت اما قرار است در فیلم Deadpool and Wolverine یا Deadpool 3 رخ دهد؛ همکاری‌ای که طرفداران از سال‌ها پیش خواهانش بوده‌اند.

فیلم Deadpool 3 نه تنها ددپول (Deadpool) و ولورین (Wolverine) را به لیست شخصیت‌های فرنچایز Marvel Cinematic Universe اضافه می‌کند، بلکه شامل کمئوهای متعددی می‌شود. همچنین فیلم مزبور بسیار حائز اهمیت بوده و اتفاقاتی که در آن رخ می‌هد، روی فیلم‌ها و سریال‌های پیش روی MCU تاثیرگذار خواهد بود.

شاون لوی (Shawn Levy)، چندی پیش مصاحبه‌ای را انجام داد که در جدیدترین شماره مجله Total Film به انتشار رسیده است. کارگردان Deadpool 3 در بخشی از گفتگو به ساخت فیلم ددپول و مرد عنکبوتی ابراز علاقه کرد:

فکر می‌کنم ددپول بخاطر رک بودنش در هر اثری که باشد، آن را جذاب می‌کند. اما دوست دارم ددپول و عنکبوتی را [در یک فیلم] ببینم. فیلمی است که دوست دارم بسازم.

با توجه به پتانسیل‌هایی که در شخصیت‌های ددپول و مرد عنکبوتی نهفته، فیلمی با محوریت آن دو می‌تواند به یکی از موفق‌ترین پروژه‌‌های MCU تبدیل شود. همچنین نباید فراموش کرد رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و تام هالند (Tom Holland) بازیگران محبوب و توانمندی هستند که بخوبی می‌توانند جلوی دوربین بدرخشند. با این حال، نباید فراموش کرد تقویم مارول پر بوده و بعید بنظر می‌رسد فرصتی برای ساخت این پروژه تا فاز هفتم وجود داشته باشد.

وندی جیکوبسون (Wendy Jacobson)، یکی از تهیه کنندگان اجرایی فیلم Deadpool 3 بوده است. او نظر متفاوتی نسبت به شاون لوی داشته و دوست دارد تقابل ددپول و تایتانیا را ببیند. تایتانیا، یکی از ابرشرورهایی بوده که نامش با هالک-دخت (She-Hulk) گرفته خورده است. بد نیست بدانید او در ابتدا بعنوان یک ابرشرور به کمیک بوک‌های مارول آمد اما در ادامه به لیست ضدقهرمان‌ها اضافه شد.

فیلم Deadpool 3 حدوداً یک ماه دیگر روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments