چه می‌شود اگر ددپول و ولورین توسط سازمان TVA دستگیر شوند؟

تحقق شایعه فیلم Deadpool 3 در پوستری فن مید!

چه می‌شود اگر ددپول و ولورین توسط سازمان TVA دستگیر شوند؟ پارسا خلیلی ۸ ۳۰ مهر ۱۴۰۲ مارول
ددپول و ولورین

با توجه به اینکه شایعه دستگیر شدن ددپول و ولورین توسط سازمان TVA در فیلم  Deadpool 3 حسابی خبرساز شده، یکی از طرفداران در پوستری فن مید آن را به تصویر کشیده است.

شاید در حال حاضر اطلاعات زیادی از داستان مولتی‌ورسی قسمت پایانی سه‌گانه ددپول در نیست اما به‌لطف افشاگران شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر کردند که یکی از آنها به حضور سازمان تناقضات زمانی (TVA) اشاره دارد. طبق این شایعه، موبیوس و سایر ماموران سازمان پیرو دستگیری ددپول به جرم دستکاری زمان به دنیاهای نابود شده یا در معرض نابودی سفر می‌کنند تا با شکل دادن به گروهی متشکل از قدرتمندترین قهرمانان، از فروپاشی مولتی‌ورس و خط دفاع مقدس. ولورین هیو جکمن (Hugh Jackman) نیز از خط زمانی منقرض شده فاکس قرن بیستم انتخاب می‌شود.

این موضوع می‌تواند به راحتی تصاویر پشت صحنه‌ای که چند ماه پیش از مبارزه با ددپول و ولورین جلوی لوگوی نابود شده فاکس قرن بیستم منتشر شده بود را توضیح دهد. حالا به‌دنبال به‌تعویق افتادن دوباره تاریخ اکران فیلم، یکی از طرفداران بااستعداد پوستری جذاب طراحی کرده است که در آن جهش‌یافته‌های نامیرای محبوب دنیای مارول توسط موبیوس دستگیر می‌شوند.

این شایعه تا چه حد حقیقت دارد؟ اگر به یاد داشته باشید در سکانس پایانی فیلم Deadpool 2، ددپول با استفاده از دستگاه سفر در مکان کیبل به نقاط مختلف در گذشته سفر کرد تا اشتباهات بزرگی را جبران کند. او ابتدا نسخه گذشته خود از فیلم X-Men Origins: Wolverine را به قتل رساند و لوگان را از اتفاقات آینده باخبر کرد، سپس رایان رینولدز را به‌قتل رساند تا فاجعه‌های به‌نام فانوس سبز هیچ‌گاه ساخته نشود. با توج به اینکه قبلا به دستکاری زمان پرداخته، دستگیر شدنش توسط سازمان TVA، درست مثل اتفاقی که برای لوکی افتاد، می‌تواند سناریو خیلی خوبی باشد.

در حال حاضر فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 تاریخ اکران مشخصی ندارد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا