آیا فیلم ددپول 3 داستان انتقام جویان 6 را راه اندازی خواهد کرد؟

همه‌چیز بهم مرتبط است!

آیا فیلم ددپول 3 داستان انتقام جویان 6 را راه اندازی خواهد کرد؟ پارسا خلیلی ۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ مارول
داستان انتقام جویان 6

از حضور واریانت‌های مختلف ددپول گرفته تا نابود شدن خط زمانی مردان ایکس فاکس قرن بیستم و پیوستن بازیگر هری پاتر به داستان مولتی‌ورسی فیلم، اخیرا شایعات و گمانه‌زنی‌هایی زیادی در فضای مجازی سر و صدا کرده که جدیدترین و بزرگترین آن، راه اندازی شدن داستان انتقام جویان 6 توسط فیلم ددپول 3 است.

طی چند ماه اخیر، قسمت پایانی سه‌گانه ددپول دست از غافلگیر کردن طرفداران برنداشته است. این اثر سینمایی به‌شدت مورد انتظار که اولین پروژه استودیو مارول با درجه سنی بزرگسال (R-Rated) است، می‌تواند به خوبی از ایده مولتی‌ورس استفاده کند. با اینکه اطلاعات چندانی از داستان فیلم در دست نیست اما در عوض شایعات و ادعاهای بسیار زیادی وجود دارد که انتظارات طرفداران را حسابی بالا برده است.

به‌گفته کی سی والش (KC Walsh) که منبعی معتبر و موثق است، در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول ماموران سازمان TVA پیرو دستگیری ددپول به‌جرم دستکاری زمان، به دنیاهای نابود شده یا در معرض نابودی سفر می‌کنند تا با شکل دادن گروهی بزرگ متشکل از قدرتمندترین قهرمانان از فروپاشی مولتی‌ورس جلوگیری کنند. ولورین هیو جکمن (Hugh Jackman) نیز از خط زمانی منقرض شده فاکس قرن بیستم انتخاب شده و به‌محض منتقل شدن به زندان برای اولین بار با ددپول مواجه می‌شود. حالا این قضایا چگونه داستان انتقام جویان 6 را راه اندازی می‌کنند؟

روز گذشته دنیل ریچمن (Daniel Richtman)، یکی دیگر از افشاگرهای قابل اعتماد مدعی شده سیاره بتل ورلد (New Earth/Battleworld) در ددپول 3 معرفی خواهد شد. برای کسانی که با کمیک‌ها آشنایی ندارند، بتل ورلد یکی از لوکیشن‌های نمادین کمیک‌ها است که اولین بار در رویداد کمیکی به‌شدت محبوب جنگ‌های مخفی معرفی شد.

داستان از این قرار است که موجودی قدرتمند به‌نام بیاندر (The Beyonder) تمامی ابرقهرمانان و ابرشرورهای مورد علاقه‌اش را از دنیا‌های مختلف جمع می‌کند تا در سیاره بتل ورلد با یکدیگر مبارزه کنند. با توجه به مولتی‌ورسی بودن داستان ددپول 3 و همچنین لیست کمئوهایی که چند هفته پیش حسابی در فضای مجازی سر و صدا کرد، شایعه راه اندازی شدن داستان انتقام جویان 6 توسط قسمت پایانی سه‌گانه ددپول کاملا منطقی و هوشمندانه‌ است.

در حال حاضر اکران فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 برای تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

4.4 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا