بازیگر هری پاتر در فیلم ددپول 3 ایفاگر نقشی مرموز خواهد بود

دانش آموز محبوب هاگوارتز به دنیای سینمایی مارول پیوست؟

بازیگر هری پاتر در فیلم ددپول 3 ایفاگر نقشی مرموز خواهد بود پارسا خلیلی ۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ مارول
بازیگر هری پاتر در فیلم ددپول 3

طبق شایعه‌ای که ساعاتی پیش مثل بمب در فضای مجازی منفجر شده، دنیل ردکلیف (Daniel Radcliffe)، بازیگر هری پاتر در فیلم ددپول 3 ایفاگر نقشی مرموز خواهد بود.

به‌دنبال ادغام دیزنی و فاکس قرن بیستم و همچنین خداحافظی هیو جکمن (Hugh Jackman) با نقش ولورین در سال ۲۰۱۷، شایعات زیادی درباره انتخاب شدن دنیل ردکلیف به‌عنوان جهش‌یافته نامیرای محبوب دنیای مارول وجود داشت. با این وجود رایان رینولدز (Ryan Reynolds) سال گذشته موفق شد هیو جکمن را راضی کند تا باری دیگر در قامت ولورین ظاهر شود و برای اولین بار لباس نمادین زرد و آبی کمیکی را در اولین فیلم استودیو مارول با درجه سنی بزرگسال، یعنی Deadpool 3 به تن کند. همین موضوع باعث شد تا تمامی شایعات مربوط به حضور دنیل ردکلیف در دنیای سینمایی مارول تکذیب شوند.

با این حال، منبعی موثق به‌نام دنیل ریچمن (Daniel Richtman) به‌تازگی اعلام کرده که استودیو مارول قبل از آغاز اعتصابات در جریان، با ستاره هری پاتر وارد مذاکره شده تا ایفاگر نقشی مرموز در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول باشد. با توجه به اینکه کوچکترین جزئیاتی از این موضوع به بیرون درز نکرده، انتظار می‌رود نقش مرموز دنیل ردکلیف یکی از نسخه‌های مولتی‌ورسی ولورین باشد، چراکه پیش‌تر شایعاتی درباره حضور چندین واریانت ولورین مطرح شده بود. البته این تنها یک احتمال است و بازیگری بااستعداد مثل ردکلیف می‌تواند در هر نقشی ظاهر شود.

درست مثل شایعات و گمانه‌زنی‌های پیشین، استودیو مارول و سایر منابع خبری رسمی هنوز نسبت به نقش مرموز ستاره هری پاتر در فیلم ددپول 3 واکنش نشان نداده‌اند، بنابراین طرفداران فعلا نباید انتظارات خود را بالا ببرند و هر موضوعی که در فضای مجازی منتشر می‌شود را باور کنند. همین منبع هفته گذشته ادعا کرد که همبازی نوجوان رایان رینولدز در فیلم سینمایی The Adam Project قراره ایفاگر نقش کیدپول باشد. البته این تمام ماجرا نیست، چراکه منبع خبری دیگری به‌تازگی شایعه جدیدی مطرح کرده که به حضور نسخه‌های مولتی‌ورسی شخصیت‌های Zombiepool و Babypool اشاره دارد. همانطور که مشاهده می‌کنید تعداد شایعات و گمانه‌زنی‌های فیلم هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود، به‌همین خاطر نباید خیلی نسبت به صحت داشتن این ادعاها امیدوار بود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 به کارگردانی شان لوی (Shawn Levi) در حال حاضر برای اکران در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

4 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا