1%
  • 0/10

حضور کیدپول در Deadpool 3 قوت گرفته است

شیطنت آقای بازیگر؟

حضور کیدپول در Deadpool 3 قوت گرفته است ۱ ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
حضور کیدپول در Deadpool 3

اگرچه حضور کیدپول در Deadpool 3 در ابتدا بعنوان یک شایعه مطرح شد، حالا باید آن را گمانه زنی‌‌ای در نظر گرفت که احتمال درست بودنش بالا است.

سومین اقتباس ددپول (Deadpool) چندی پیش در دست ساخت بود که اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی آن را به تعطیلی کشاند. اگرچه جزئیاتی از داستان منتشر نشده، می‌دانیم وید ویلسون با نقش آفرینی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در ماجراجویی جدیدش تنها نبوده و ولورین (Wolverine) با نقش آفرینی هیو جکمن (Hugh Jackman) همراهی‌اش می‌کند. همچنین بنظر می‌رسد داستان حول محور مولتی ورس باشد و مخاطب حین تماشای آن با شخصیت‌های متعلق به دیگر دنیاهای سینمایی ملاقات کند.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یک افشاگر فعال در حوزه‌های فیلم و سریال بوده و چندی شایعه حضور کیدپول در Deadpool 3 را مطرح کرد. در صورتی که با این شخصیت آشنایی ندارید، او در کمیک بوک‌ها وید ویلسون زمین ۱۰۳۳۰ بوده و در یتیم خانه اگزاویر سکونت داشت. کیدپول نمی‌توانست با همکلاسی‌هایش کنار بیاید و بصورت مداوم با کارمندان یتیم خانه درگیر می‌شد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه ددپول زمین ۶۱۶ بسراغش آمد و از او خواست به Deadpool Corps بپیوندد که یک گروه نظامی محسوب می‌شود.

اگرچه حضور کیدپول در Deadpool 3 بعنوان یک شایعه مطرح شد، حالا فاصله چندانی با تبدیل شدن به واقعیت ندارد. یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس اخیراً پستی را به اشتراک گذاشته و در آن واکر اسکوبل (Walker Scobell) را گزینه مناسبی برای نقش کیدپول را معرفی می‌کند؛ بازیگری که در The Adam Project با رایان رینولدز همبازی بود. نکته جالب ماجرا اینجا است که رینولدز پست مزبور را لایک کرد. همین اقدام کافی بود تا گمانه زنی‌هایی مبنی بر صحت داشتن ادعای دنیل ریچمن بوجود بیاید. در ضمن، طی هفته‌های گذشته شایعه‌های دیگری در فضای مجازی منتشر شده بودند که به حضور دیگر واریانت‌های ددپول اشاره داشتند.

فیلم Deadpool 3 در تاریخ ۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۳ مه ۲۰۲۴) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments