بازیگر جدید فیلم Deadpool 3 معرفی شد

بازگشت Wolverine به سینما

بازیگر جدید فیلم Deadpool 3 معرفی شد آیدا امشاسفند ۰ ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان
بازیگر جدید فیلم Deadpool 3

بازیگر جدید فیلم Deadpool 3 معرفی شد. وید ویلسون این بازیگر را قبلا در Deadpool 2 به تماشاچیان معرفی کرده بود و حضور این شخصیت بالاخره تایید شد. قسمت سوم فیلم مورد انتظار Deadpool با بازی رایان رینولدز (Ryan Reynold) در نقش وید ویلسون (Wade Wilson) وکارگردانی Shawn Levy گروه بازیگران خود را تقریبا تکمیل کرده است.

هیجان انگیز ترین شخصیت اضافه شده، Wolverine است که توسط هیو جکمن (Hugh Jackman) بازی می‌شود و خبر این همکاری در سپتامبر پارسال طرفداران را بسیار خوشحال کرد. بعضی از شایعات پخش شده هم بر اضافه شدن Mobius و Miss Minutes دارند، این دو شخصیت که در سریال Loki با بازی اوون ویلسون (Owen Wilson) و تارا استرانگ (Tara Strong) حضور داشتند، قرار است با رایان رینولدز در این فیلم جنجال انگیز حضوری دوباره داشته باشند.

جدیدترین بازیگر اضافه شده به این کمدی اکشن، متیو مک‌فایدن (Matthew Macfadyen) از بازیگران سریال Succession است که طبق معمول بر اساس استانداردهای مارول، مشخص نشده چه شخصیتی را برعهده گرفته و جزئیاتی در مورد این بازیگر در اختیار طرفداران قرار داده نشده است.

تایید بازیگران قدیمی در کنار بازیگر جدید فیلم Deadpool 3

همچنین Dopinder و Blind Al هم با بازیگران قبلی خود یعنی کارن سونی (Karan Soni) و لزلی اوگامس (Leslie Uggams)، به قسمت سوم بازمی‌گردند. کارن سونی اعلام کرده بود که قبل از خرید این سری توسط دیزنی قرارداد چهار فیلم را امضا کرده، که البته از طرف دیزنی نه تایید و نه تکذیب شد. در کنار این مسئله، کارن سونی امیدوار بود که بتواند نقش دوپیندر را دوباره بازی کند.

البته که Dopinder در کنار بازیگر جدید Deadpool 3 بازمی‌گردد. صد در صد در این مهمانی رایان رینولدز که با تم آشفتگی تمام برگزار می‌شود دوستان ویلسون هم حضور دارند. سوال اصلی اینجاست که دوپیندر قرار است با ولورین یا Multiverse دنیای مارول تعامل خاصی داشته باشد یا نه.

اگر این شخصیت به دنیا گردی و مسافرت در زمان نزدیک شود، سرنوشت دوپیندر به دو احتمال وابسته می‌شود: یا به همراهی بامزه برای دو شخصیت اصلی تبدیل خواهد شد، و یا دوپیندر و کل خط زمانی او به نابودی کشیده می‌شود که اتفاقی ناخوشایند خواهد بود.

2.7 6 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا