1%
  • 0/10

تماشا کنید: آمادگی جسمانی بالای هیو جکمن در ویدیو پشت صحنه Deadpool 3

خوشبختانه امروز خبری از پا نیست!

تماشا کنید: آمادگی جسمانی بالای هیو جکمن در ویدیو پشت صحنه Deadpool 3 ۰ ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک

ویدیوی پشت صحنه Deadpool 3 اخیراً در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده و تمرین بدنسازی هیو جکمن را نشان می‌دهد.

پس از اینکه Logan اکران شد، تقریباً همه به اطمینان رسیدند هیو جکمن (Hugh Jackman) از نقش ولورین بازنشسته شده و قرار نیست او را در قامت جهش یافته خشمگین ببینیم. در حالی که چند سال می‌گذشت، بازیگر استرالیایی فن آرت ولورین را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و همین اقدام کافی بود تا اینترنت به معنی واقعی کلمه منفجر شود: طرفداران دیگر به اطمینان رسیده بودند او بازمی‌گردد.

همان‌طور که شایعه شده بود، هیو جکمن در فیلم Deadpool 3 حضور داشته و در کنار رایان رینولدز (Ryan Reynolds) به نقش آفرینی می‌پردازد؛ اثری که در کنار تمرکز روی مولتی ورس، نیم نگاهی هم به مجموعه فیلم‌های مردان ایکس (X-Men) خواهد داشت. در ضمن، جکمن بعدها فاش کرد منظور خاصی از انتشار فن آرت ولورین نداشت و تنها می‌خواست دیگران از هم تماشایش لذت ببرند.

ویدیو پشت صحنه Deadpool 3 اخیراً در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده و تمرین بدنسازی هیو جکمن را برای افزایش آمادگی جسمانی‌اش به تصویر می‌کشد. این بازیگر استرالیایی بطور کلی علاقه زیادی به انتشار ویدیوهای تمرینات بدنسازی خود دارد.

منابع غیررسمی طی ماه‌های گذشته شایعه‌های زیادی را با محوریت فیلم ددپول 3 مطرح کرده‌اند. اینطور که بنظر می‌رسد، وید ویلسون با استفاده از ساعت مچی کیبل در زمان‌های مختلف سفر و همین موضوع توجه سازمان اختلالات زمانی را جلب کرده و باعث دستگیری‌اش می‌شود. او پس از دستگیری به اطلاعاتی درباره کانگ فاتح (Kang The Conquerer) دست یافته و تصمیم می‌گیرد با تشکیل یک گروه شخصاً دست به کار شود.

قسمت جدید ددپول فعلاً در فاز تولید بوده و طبق برخی شنیده‌ها، فیلمبرداری طی روزهای آتی به انتها می‌رسد. اثر مزبور برخلاف شایعه‌ها تاخیر نداشته و در همان تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments