1%
  • 0/10

آیا فیلم ددپول 3 اثری احساسی خواهد بود؟

کارگردان پاسخ می‌دهد

آیا فیلم ددپول 3 اثری احساسی خواهد بود؟ ۰ ۰۷ آبان ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
داستان فیلم ددپول 3

شاون لوی (Shawn Levy) در قسمت اخیر پادکست Happy Sad Confused حاضر شده و درباره داستان فیلم ددپول 3 صحبت کرده است.

اقتباس جدید ددپول (Deadpool) پس از پنج سال در ماه مه سال جاری میلادی جلوی دوربین رفت که اعتصاب فیلمنامه نویسان و پس از آن بازیگران رخ داد و پروژه را به تعطیلی کشاند. در حال حاضر اطلاعات رسمی چندانی از داستان موجود نبوده و تنها می‌دانیم اتفاقات حول محور ددپول و ولورین (Wolverine) چرخیده و از همه مهمتر، به مولتی ورس ربط دارد. در ضمن، رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) برای ایفای نقش خود بازمی‌گردند.

با توجه به ماجراجویی‌های مشترکی که ددپول و ولورین در صفحات کمیک بوک داشته‌اند، می‌توان حدس زد Deadpool 3 نه تنها خشونت زیادی را در خود جای داده، بلکه شامل المان‌های طنز زیادی می‌شود. به هر حال، یکی از دلایل محبوبیت بسیار بالای وید ویلسون در میان مخاطبان کمیک بوک و همچنین سینماروها شوخی‌ها و جوک‌هایی است که به زبان می‌آورد.

شاون لوی وظیفه کارگردانی Deadpool 3 را بر عهده داشته و اخیراً در یکی از قسمت‌های پادکست Happy Sad Confused حاضر شده است. او در بخشی از گفتگو به داستان فیلم ددپول 3 پرداخت و به طرفداران قول داد با اثری بسیار احساسی طرف خواهند بود:

بگذارید اینطور بگویم: بسیار بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید احساسی است. من آدم بسیار محافظه کاری هستم ولی یک چیز که من و رایان رینولدز سرش تفاهم داشتیم این بود که Deadpool 3 دی ان ای فرنچایز را در خود داشته باشد. البته ما شاهد تکامل [ویژگی‌های قسمت پیشین] خواهیم بود.

فیلمساز کانادایی در ادامه گفت:

حضور ولورین و ددپول در یک فیلم موهبتی بزرگ برای هر نویسنده‌ای است. چون نه تنها بازیگرانی نمادین دارید که نقش‌هایی نمادین را ایفا می‌کنند، بلکه دو شخصیت دارید که رابطه بینشان پرتنش است: یک شخصیت پرحرف [ددپول] و یک شخصیت کم حرف [ولورین] ترکیب فوق العاده‌ای برای داستانگویی است.

عمق و احساسات این فیلم بیشتر از چیزی است که همه انتظار دارند.

از آنجایی که اعتصاب بازیگران سینما و تلویزیون آمریکا ادامه داشته و مشخص نیست چه زمانی به پایان می‌یابد، فیلم ددپول 3 تا اطلاع ثانویه تاخیر خورده و در حال حاضر هیچ گونه تاریخ انتشاری ندارد. این اثر قرار بود اواسط سال آینده میلادی اکران شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments