حضور پیتر در فیلم Deadpool 3 تایید شد

بازگشت دوست‌ داشتنی‌ترین عضو گروه ایکس فورس

حضور پیتر در فیلم Deadpool 3 تایید شد پارسا خلیلی ۳ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
پیتر در فیلم Deadpool 3

روز گذشته گزارشی رسمی حضور پیتر در فیلم Deadpool 3 را تایید کرد، عضو دوست داشتنی گروه ایکس فورس که در فیلم قبلی به‌طرز وحشتناکی کشته شده بود.

آخرین قسمت سه‌گانه ددپول به‌عنوان اولین پروژه دنیای سینمایی مارول با درجه سنی بزرگسال که علاوه بر ددپول رایان رینولدز (Ryan Reynolds)، بازگشت ولورین هیو جکمن (Hugh Jackman) را نیز شامل می‌شود، بدون شک یکی از بزرگ‌ترین و مورد انتظارترین پروژه‌های استودیو مارول به‌شمار می‌رود. نگارش فیلمنامه Deadpool 3 ابتدا به‌عهده خواهران وندی و لیزی مالینکس بود اما سپس این مسئولیت مهم به زب ولز (Zeb Wells)، نویسنده دو قسمت سریال She-Hulk: Attorney at Law واگذار شد.

با اینکه هنوز جزئیات داستانی به بیرون درز پیدا نکرده و هیچ‌کس هم از ارتباط احتمالی فیلم با آینده دنیای سینمایی مارول خبر ندارد، اما به‌تازگی بازگشت چندین چهره آشنا از فرانچایز مردان ایکس کمپانی فاکس قرن بیستم مثل بمب در فضای مجازی منتشر شده است، مانند ونسا با بازی مورینا باکارین (Morena Baccarin)، کلوسوس با بازی استفان کاپیچیچ (Stefan Kapicic) و دوپیندر با بازی کاران سونی (Karan Soni). 

حالا هم نوبت به گروه ایکس فورس رسیده، چراکه ددلاین به‌تازگی در گزارشی رسمی تایید کرده که راب دیلینی (Rob Delaney) به لیست بازیگران فیلم Deadpool 3 پیوسته است تا باری دیگر به ایفای نقش پیتر از گروه ایکس فورس بپردازد. رایان رینولدز نیز مثل همیشه در توییتر نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و با توییت کردن “SugarBear!!!!!، همراه با دو ایموجی شمشیر، ورودش به دنیای سینمایی مارول را تبریک گفته است. این موضوع همچنین با صحبت‌های اخیر لوئیس تان (Lewis Tan)، ستاره فیلم Deadpool 2 همخوانی دارد که به شکلی رمزآلود احتمال بازگشت یکی دیگر از اعضای گروه ایکس فورس را مطرح کرده بود.

با توجه به اینکه این بازیگران برای بار دوم به ایفای نقش‌های خود خواهند پرداخت، کاملا واضح است که این داستان مولتی‌ورسی از ایده سفر در زمان با تمام قدرت خود استفاده خواهد کرد. در کل با پیوستن نیمی از شخصیت‌های اصلی سه‌گانه ددپول فاکس به تیم بازیگران Deadpool 3، اکنون سوال‌ بزرگ این است که استودیو مارول به کدامیک از شخصیت‌های فرانچایز مردان ایکس شانس دوباره خواهد داد؟ شاید در رویدادهای آینده به این سوال پاسخ داده شود.

فیلم مولتی‌ورسی Deadpool 3 در تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ (۱۸ آبان سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.

4.6 8 آراء
امتیاز مطلب


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا