1%
  • 10/10

جاش برولین سکوت خود را درباره غیبت کیبل در فیلم Deadpool 3 شکست

چرا خبری از جهش‌یافته سایبرنتیک دنیای مارول نیست؟!

جاش برولین سکوت خود را درباره غیبت کیبل در فیلم Deadpool 3 شکست ۶ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
کیبل در فیلم Deadpool 3

جاش برولین (Josh Brolin)، ستاره مطرح سینما به‌تازگی نسبت به غیبت کیبل در فیلم Deadpool 3 واکنش نشان داده است.

هفته گذشته استودیو مارول بالاخره از اولین تیزر تریلر فیلم Deadpool & Wolverine پرده برداشت و هیجان طرفداران برای تنها اثر سینمایی استودیو در سال ۲۰۲۴ را صدبرابر کرد. علیرغم سورپرایزهای بزرگ مثل نقش پررنگ سازمان تناقضات زمانی و وعده ددپول درباره تغییر دادن تاریخ دنیای سینمایی مارول، تریلر منتشر شده به معنای واقعی کلمه هوش از سر طرفداران برد، اما از طرف دیگر علامت سوالات زیادی بوجود آورد که یکی از آنها غیبت عجیب شخصیت کیبل بود.

جاش برولین، ستاره مطرح سینما که در دنیای مارول ایفاگر نقش‌های نمادینی همچون تانوس و کیبل بوده، به‌تازگی در صحبت با رسانه کلایدر نسبت به تیزر تریلر منتشر شده و غیبت کیبل در فیلم Deadpool 3 واکنش نشان داده است.

راستش را بخواهید هیچی نمی‌دانم. شاید دلیلش این بوده که رایان رینولدز از من خوشش نمیاد.

شایان ذکر است که کیبل تنها چهره آشنایی نیست که در تریلر Deadpool & Wolverine حضور نداشته، زیرا شخصیت دامینو با بازی زازی بیتز (Zazie Beetz) نیز به‌طرز مشکوکی غایب بوده است. البته چون در تیزر تریلر فیلم دیده نشدند، دلیل نمی‌شود که در داستان هم حضور ندارند. شاید مارول قصد دارد بازگشت آنها را در کمپین بازاریابی پروژه لو ندهد.

از داستان فیلم Deadpool & Wolverine چه می‌دانیم؟ همچنان اطلاعات موثقی از داستان مولتی‌ورسی قسمت پایانی سه‌گانه ددپول در دست نیست اما به‌لطف افشاگران شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر شده که یکی از آنها به حضور سازمان تناقضات زمانی اشاره دارد. طبق این شایعه، داستان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول زمانی آغاز می‌شود که سازمان TVA از شکل‌گیری جنگ مولتی‌ورسی جدیدی باخبر می‌شوند. آنها به‌منظور مقابله با شورای کانگ، به دنیاهای در حال نابودی سفر می‌کنند و ارتشی از قدرتمندترین قهرمانان را گردهم می‌آورند.

این جزئیات داستانی با گزارش افشاگری دیگر به‌نام کی سی والش (K.C Walsh) نیز مطابقت دارد. به‌گفته او، موبیوس و سایر ماموران سازمان پیرو دستگیری ددپول به جرم دستکاری زمان به دنیاهای نابود شده یا در معرض نابودی سفر می‌کنند تا با شکل دادن به گروهی متشکل از قدرتمندترین قهرمانان، از فروپاشی مولتی‌ورس و خط زمانی مقدس دفاع کنند. این موضوع می‌تواند به راحتی تصاویر پشت صحنه‌ای که سال گذشته منتشر شده بود را توضیح دهد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments