#مهسا_امینی

تاریخ انتشار بازی Deadly Premonition 2 مشخص شد

۲۱ تیر ماه منتظر این انحصاری نینتندو سوییچ باشید

تاریخ انتشار بازی Deadly Premonition 2 مشخص شد نیکان صبوری ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی
تاریخ انتشار بازی Deadly Premonition 2

بعد از مدت‌ها صبر و تحمل، بالاخره تاریخ انتشار بازی Deadly Premonition 2 مشخص شد.

اواسط شهریور ۱۳۹۸ بود که در یکی از برنامه‌های آنلاین و اختصاصی، نینتندو سوییچ به نام Nintendo Direct بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise که ادامه‌ای برای قسمت اول است، تایید شد.

روز گذشته تریلر جدیدی از بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise منتشر شد. در این ویدیو چند دقیقه‌ای، محتوای خاصی برای نمایش وجود نداشت و بیشتر مانند یک تیتراژ آغازین برای بازی به حساب می‌آمد؛ اما نکته‌ی مهم این تریلر، اعلام زمان انتشار بازی بوده که در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۱ جولای ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. هنوز خبری از عرضه‌ی این عنوان برای کنسول‌های دیگر نیست اما بسیاری از طرفداران خواهان تجربه‌ی این بازی روی سایر پلتفرم‌ها هم هستند.

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise قرار است، هم به عنوان یک پیش درآمد و هم یک ادامه برای بازی اول باشد. داستان در مورد دو کارآگاه به نام‌های دیویس و جونز بوده که با دسترسی پیدا کردن حافظه‌ی یک مامور سابق FBI به دنبال سرنخ‌هایی از یک قتل می‌گردند. متاسفانه از جزئیات داستان چیزی گفته نشده ولی ما می‌دانیم که فرانسیس یورک مورگان، قهرمان قسمت اول Deadly Premonition در این اثر ماجراجویی حضور خواهد داشت.

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise توسط خالق اصلی و کارگردان قسمت اول یعنی هیدتاکا سوهیرو (Hidetaka Suehiro) که بیشتر با نام Swery شناخته می‌شود، توسعه یافته است. با این که قسمت اول، توسط منتقدین یک عنوان متوسط لقب گرفت، بسیاری از بازیکنان از تجربه‌ی آن لذت بردند.

در کنار Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise، هیدتاکا سوهیرو روی یک بازی دیگر به اسم The Good Life تمرکز کرده است. عنوان The Good Life در سبک RPG بوده که توسط هیدتاکا سوهیرو و استودیو شخصی او یعنی White Owls در حال توسعه است. این بازی ابتدا قرار بود در سال 2019 منتشر شود ولی با تاخیر در بهار ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا