تماشا کنید: تریلر عجیب و غریب بازی Deadly Premonition 2

ترس را تجربه کنید

تریلر جدیدی برای بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise از سوی توسعه‌دهندگان این عنوان منتشر شد.

در سال ۱۳۹۸ طی برنامه‌ی Nintendo Direct، شرکت نینتندو از ساخت بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise خبر داد. مدتی بعد، نینتندو با انتشار تریلری تاریخ انتشار این بازی انحصاری را اعلام کرد. قسمت دوم بازی Deadly Premonition که A Blessing in Disguise نام دارد، قرار است در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۰ جولای سال ۲۰۲۰) برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه شود. این بازی توسط خالق اصلی و کارگردان قسمت اول یعنی هیدتاکا سوهیرو (Hidetaka Suehiro) که بیشتر با نام Swery شناخته می‌شود، ساخته شده است. استودیوی رایزینگ استار گیم سازنده‌ی این بازی شمرده می‌شود.

طبق تریلرها و اطلاعات منتشر شده از سوی توسعه‌دهندگان، بازیکن در نقش ماموران FBI به نام‌های آلیا دیویس (Aaliyah Davis) که شخصیت جدید این قسمت است و فرانسیس یورک مورگان (Francis York Morgan)، قهرمان قسمت اول بازی، قرار می‌گیرد. بازی Deadly Premonition 2 دنباله‌ی عنوان اول شمرده می‌شود و در سبک ترس و بقا ساخته شده است. قسمت اول این بازی در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ (۴ سپتامبر ۲۰۱۹) برای نینتندو سوییچ منتشر شد که این پورت از دید منتقدین، یک بازی متوسط لقب گرفت.

بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۰ جولای سال ۲۰۲۰) به‌صورت انحصاری برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا