#مهسا_امینی

قسمت دوم بازی Deadly Premonition تایید شد

پلتفرم‌های دیگر این بازی هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد

قسمت دوم بازی Deadly Premonition تایید شد نیکان صبوری ۰ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
قسمت دوم بازی Deadly Premonition

در پخش زنده‌ی نینتندو دایرکت قسمت دوم بازی Deadly Premonition همراه با نسخه‌ی اول این بازی تحت عنوان Deadly Premonition Origins برای نینتندو سوییچ تایید شد.

بازی Deadly Premonition را می‌توان یکی از بحث برانگیزترین بازی‌ها در این صنعت بدانیم. در نمایش اختصاص یافته برای کنسول نینتندو سوییچ به نام Nintendo Direct، عنوان Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise که ادامه‌ای برای قسمت اول است، تایید شد. هنوز به صورت رسمی مشخص نشده است که قسمت دوم این عنوان به جز نینتندو سوییچ، روی پلتفرم‌های دیگری مانند ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی هم منتشر می‌شود یا خیر.

طبق اطلاعات کوتاهی که از تریلر چند ثانیه بدست آمده، ما در نقش ماموران FBI به نام‌های آلیا دیویس (Aaliyah Davis) که شخصیت جدید این قسمت است و فرانسیس یورک مورگان (Francis York Morgan)، قهرمان قسمت اول بازی، هستیم. این بازی در سال 2020 منتشر خواهد شد و همانطور که اشاره کردیم فعلا این اثر فقط برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شده است.

خالق این عنوان هیدتاکا سوهیرو (Hidetaka Suehiro) که بیشتر با نام Swery شناخته می‌شود، در کنار Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise، روی توسعه‌ی عنوان The Good Life هم تمرکز کرده است. بازی The Good Life یک عنوان RPG بوده که توسط هیدتاکا سوهیرو و استودیو او یعنی White Owls در حال توسعه است. این بازی ابتدا قرار بود در سال 2019 منتشر شود ولی با تاخیر در بهار 2020 منتشر خواهد شد.

در کنار معرفی قسمت دوم بازی Deadly Premonition، قسمت اول این عنوان روز 13 شهریور 1398 (4 سپتامبر 2019) برای نینتندو سوییچ منتشر شده است.

Deadly Premonition یک بازی در سبک ترس و بقا است که در تاریخ 4 اسفند 1388 (23 فوریه 2010) منتشر گردید و در همان سال طرفداران خاص خود را پیدا کرد. این بازی در کنار دریافت نمرات متوسط از سمت منتقدین دارنده‌ی جوایزی مانند بهترین بازی سوپرایز سال 2010 و حتی بدترین بازی سال 2010 را از آن خود کرد!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا