آیا بتمن بن افلک در فیلم آکوامن 2 حضور خواهد داشت؟

آیا شانس یک ملاقات مجدد با این بتمن را خواهیم داشت؟

بتمن بن افلک در فیلم آکوامن 2

این طور که به نظر می‌رسد، صحنه‌های مربوط به حضور بتمن بن افلک در فیلم آکوامن 2 که با نام Aquaman and the Lost Kingdom اکران می‌شود، به طور کامل حذف شده‌اند و سفر این شخصیت در دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) با فیلم The Flash برای همیشه به پایان رسیده است.

بن افلک (Ben Affleck) برای اولین بار در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice نقش بتمن را ایفا کرد و اگر چه این اثر چندان موفق نبود، اما نقش آفرینی بن افلک در آن توسط طرفداران مورد تحسین قرار گرفت. با این حال اکنون ماجراجویی‌های این بازیگر و بتمن منحصربه‌فردش در دنیای توسعه‌یافته دی سی به پایان رسیده و به نظر می‌رسد که فیلم The Flash برای آخرین بار این شانس را به طرفداران داد تا با او ملاقات کنند.

با روی کار آمدن جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) برای رهبری ریبوت دنیای دی سی (DCU)، بن افلک از نقش بتمن کنار گذاشته شد و قرار شد یک فیلم جدید با بازیگری دیگر با نام The Brave and the Bold با محوریت این شخصیت ساخته شود. پیش از این گزارش شده بود که بن افلک قرار است پس از فیلم The Flash، یک بار دیگر فیلم Aquaman and the Lost Kingdom نیز نقش بتمن را به تصویر بکشد.

با این حال اخیرا رسانه هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter) گزارش داده است که دیگر بتمن بن افلک در فیلم آکوامن 2 حضوری ندارد. برادران وارنر (Warner Bros) به دلیل مشکلاتی که در تولید این اثر وجود داشت و همچنین بازخوردهای منفی‌ای که در اکران‌های آزمایشی آن دریافت کرد، تصمیم گرفت تا حضور بتمن بن افلک و تمامی آثار و نشانه‌های مربوط به او را از این فیلم حذف کند.

فیلم Aquaman and the Lost Kingdom برای اکران سراسری در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۳ (۲۹ آذر ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است، با این حال به تازگی اعلام شده که به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا و انجمن بازیگران آمریکا احتمال دارد که نمایش این اثر تا سال ۲۰۲۴ عقب بیفتد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا