اشاره به سوپرمن هنری کویل در فیلم Blue Beetle

میراث زک اسنایدر ادامه دارد

سوپرمن هنری کویل در فیلم Blue Beetle

به تازگی به طور رسمی اعلام شده است که به سوپرمن هنری کویل در فیلم Blue Beetle اشاره خواهد شد. این در حالی است که فیلم جدید سوپرمن با نام Superman: Legacy به عنوان بخشی از دنیای دی سی (DCU) در دست ساخت قرار دارد.

اواخر سال گذشته میلادی بود که اعلام شد هنری کویل (Henry Cavill) از نقش سوپرمن (Superman) کنار گذاشته شده تا در ریبوت دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) زیرنظر جیمز گان (James Gunn) بازیگر جدید و جوانتری این نقش را ایفا کند. این در حالی اتفاق افتاد که هنری کویل در فیلم Black Adam باری دیگر نقش سوپرمن را ایفا کرد و حتی قرار بود در فیلم The Flash نیز حضور پیدا کند، اما صحنه‌های مربوط به او از این اثر حذف شد.

اکنون در حالی که به نظر می‌رسد دنیای توسعه‌یافته دی سی که توسط زک اسنایدر (Zack Snyder) شکل گرفته بود به طور کامل به پایان راه خود رسیده، اما اخیرا اعلام شده که قرار است به سوپرمن هنری کویل در فیلم Blue Beetle اشاره‌هایی شود. این در حالی است که خود زک اسنایدر نیز مدتی پیش گفته بود منتظر اکران این فیلم است تا با فرزندانش آن را تماشا کند.

اخیرا انجل مانوئل سوتو (Ángel Manuel Soto) کارگردان فیلم Blue Beetle، در یوتیوب با نستور بنتانکور (Nestor Bentancor) مصاحبه‌ای داشته و اعلام کرده با وجود این که این اثر جزوی از دنیای دی سی است، اما شاهد ارجاعاتی به فیلم Man of Steel و سوپرمن هنری کویل می‌شود. او در این مصاحبه گفت که فیلم‌های زک اسنایدر تاثیر بی‌نظیری روی او داشته‌اند و او این کار را برای افتخار و احترام انجام داده است. این کارگردان گفت:

وقتی که تو مکزیک از خواب بیدار شدم و با این خبر مواجه شدم که زک اسنایدر، کارگردانی که بسیار به اون احترام می‌ذارم و فیلم‌هاش تاثیر بی‌نظیری داشتند، می‌خواد این فیلمو ببینه، تصمیم گرفتم تا اعلام کنم توی فیلم Blue Beetle اشاره‌هایی به Man of Steel وجود داره. ما این فیلم رو به افتخار و احترام زک اسنایدر ساختیم.

فیلم Blue Beetle که با بودجه ۱۰۰ تا ۱۲۵ میلیون دلاری ساخته شده، در تاریخ ۱۸ آکوست ۲۰۲۳ (۲۷ مرداد ۱۴۰۲) در سالن‌های سینمای سراسر دنیا اکران خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا