1%
  • 0/10

سازنده Days Gone در حال ساخت یک بازی سرویس محور است

طبق آگهی استخدام

سازنده Days Gone در حال ساخت یک بازی سرویس محور است ۰ ۰۶ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی سرویس محور Days Gone

سازندگان Days Gone در حال حاضر مشغول ساخت یک بازی جدید AAA و سرویس محور هستند.

بیش از چهار سال از انتشار بازی دیزگان می‌گذرد و استودیو بند چند وقتی است که روند ساخت پروژه جدید خود را آغاز کرده است. با این حال، تیم سازنده هنوز از این پروژه رونمایی نکرده و به همین خاطر، اطلاعاتی از ماهیت، سبک و نام آن در دسترس نیست و چه بسا تاریخ معرفی و عرضه آن نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در همین حین، استودیوی بند به تازگی یک آگهی استخدام جدید برای پروژه خود منتشر کرده که در آن از یک مدیر پروژه ارشد برای مدیریت عملیات سرویس‌های آنلاین دعوت به عمل می‌آورد. با استناد بر این فرصت شغلی، به نظر می‌رسد که بازی جدید استودیو بند، یک اثر سرویس محور بوده و برای ساخت آن از موتور آنریل انجین ۵ استفاده می‌شود.

در بخشی از این فرصت شغلی نوشته شده که پروژه مزبور با همکاری استودیوی Valkyrie Entertainment روند ساخت خود را پشت سر می‌گذارد. بهتر است بدانید که این استودیو در ساخت بازی‌های خدای جنگ نیز در قالب تیم پشتیبان با استودیوی سانتا مونیکا همکاری کرده است.

گفتنی است در این آگهی استخدام به صراحت به بازی جدید سازندگان Days Gone اشاره نشده، اما با توجه به درخواست‌های مکرر هوادارها، چندان دور از انتظار نیست که آن‌ها مشغول توسعه دنباله دیزگان باشند. البته، اینکه این دنباله به چه صورت از المان‌های سرویس محور استفاده خواهد کرد و سبک جدید گیم آن به چه نحوی خواهد بود، مشخص نیست.

تمایل استودیو بند به ساخت بازی‌های سرویس محور هم‌راستای برنامه‌های جدید بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی است. همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، ژاپنی‌ها در حال حاضر با همکاری استودیوهای زیرمجموعه خود در حال توسعه بازی‌های سرویس محور زیادی هستند و برای تحقق اهداف خود، تا سال ۲۰۲۶ میلادی حدود ۱۲ بازی لایو سرویس عرضه خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments