1%
  • 0/10

سرنوشت آیر کات فیلم جوخه انتحار سرانجام مشخص شد

پایانی بر گمانه زنی‌های بی پایان

سرنوشت آیر کات فیلم جوخه انتحار سرانجام مشخص شد ۰ ۱۴ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
آیر کات فیلم جوخه انتحار

دیوید آیر با انتشار پست‌هایی در شبکه اجتماعی ایکس سرانجام به گمانه زنی‌ها درباره آیر کات فیلم جوخه انتحار خاتمه داده است.

استودیوی وارنر با موارد مختلفی در میان فیلمسازان و مخاطبان سینما شناخته می‌شود و یکی از آن‌ها، دخالت در روند ساخت است. نمونه بارزش Justice League 2017 است که نسخه اصلی آن پس از فشارهای دست اندرکاران و طرفداران در سال ۲۰۲۱ میلادی و با نام Zack Snyder’s Justice League منتشر شد. بد نیست بدانید نسخه زک اسنایدر (Zack Snyder) لیگ عدالت بازخوردهای بسیار بهتری نسبت به نسخه سینمایی دریافت کرد.

پس از اینکه فشارهای دست اندرکاران و مخاطبان جواب داد و وارنر با انتشار اسنایدر کات لیگ عدالت موافقت کرد، امیدها برای انتشار آیر کات Suicide Squad افزایش یافت؛ فیلمی که بخاطر تصمیمات مدیران وارنر دستخوش تغییرات متعددی شده بود. در ضمن، دیوید آیر (David Ayer) مانند دیگران نسبت به انتشار نسخه مد نظرش امیدوار شده بود و به همین دلیل، طی سال‌های گذشته اطلاعات زیادی را به اشتراک گذاشت.

دیوید آیر با انتشار چند پست در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) به گمانه زنی‌ها درباره آیر کات جوخه انتخار خاتمه داده و سرنوشتش را مشخص کرده است. طبق آنچه در یکی از پست‌ها آمده، انتشار آیر کات را باید کاملاً متنفی دانست:

شرایط خوبی نیست. استودیو هیچ علاقه‌ای به انتشار ندارد. وقت آن فرا رسیده تا فرار کنید و اصلاً نگاهی به عقب نداشته باشید.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس در پست خود به جیمز گان (James Gunn) اشاره کرد که ریاست استودیوی دی سی را بر عهده داشته و از انتشار آیر کات فیلم جوخه انتحار حمایت کرده بود. با توجه به پاسخ دیوید آیر به این کاربر، گان تنها تصمیم گیرنده نبوده و افراد دیگری هم در پروسه انتشار اثری مثل آیر کات فیلم جوخه انتحار نقش دارند:

هیچ فردی در هالیوود نمی‌تواند مستقل عمل کند. [انتشار] فیلمی مثل این به موافقت یک گروه، مدیرعامل استودیو و هیئت مدیره نیاز دارد.

بنظر شما، انتشار آیر کات فیلم Suicied Squad می‌توانست به اندازه Zack Snyder’s Justice League موفق ظاهر شود؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments