یک اشاره دیگر به حضور شخصیت دردویل در MCU در کنار مرد عنکبوتی فاش شد!

آیا مت مرداک هم به MCU اضافه می‌شود؟

شخصیت دردویل

بازیگر شخصیت دردویل (Daredevil) اخیرا برای یک قرار کاری سر صحنه فیلمبرداری اثری رفته که به حضور شخصیت Daredevil در دنیای سینمایی مارول اشاره دارد.

دنیای سینمایی مارول امروزه به عنوان یک خط داستانی خاص دیده می‌شود که تمامی فیلم‌ها و سریال‌های جدید آن که از شبکه دیزنی پلاس پخش می‌شوند، همگی در یک دنیای واحد هستند. با این وجود تا چند سال پیش چنین روندی درباره سریال‌های این جهان وجود نداشت! برای مثال سریال جالبی مانند Agents of SHIELD طی چند سال پخش شد و اشاره‌های بسیار مستقیم و دقیقی را به اتفاق‌ها و فیلم‌های سینمایی دنیای سینمایی مارول داشت. با این وجود هرگز ندیدیم که شخصیت‌ها و داستان این سریال‌ها تاثیری برعکس روی فیلم‌های MCU گذاشته باشد. این در حالی است که در این مجموعه‌های مختلف که معمولا از شبکه نتفلیکس هم پخش می‌شدند، اتفاق‌های بسیار مهمی از جمله پیدا کردن کتاب دارک هولد و همچنین نابودی زمین در سفر به آینده را دیده بودیم که البته تاثیری را هم در فیلم‌های MCU نداشتند.

همچنین یکی دیگر از سریال‌هایی که گفته می‌شد قرار است تا در دنیای سینمایی مارول باشد و شخصیت تازه‌ای به نام دردویل را معرفی کند، Daredevil نام داشت که تا سه فصل نقش یک وکیل نابینا و مبارز را نشان داد. در واقع دردویل در دنیای کمیک‌های مارول تاثیر بسیاری را روی داستان‌ها و حتی کارهای انتقام‌جویان داشته، اما چنان که پیداست این شخصیت در دنیای سینمایی مارول جایی نداشته است؛ یا حداقل بهتر است بگوییم تا به حال روند بدین شکل بوده است!

شاید مولتی‌ورس چاره حضور شخصیت دردویل در MCU باشد

اخیرا قرار بود تا یک رویداد به نام Celebrity Fan Fest برگزار شود که طی آن چارلی کاکس (Charlie Cox) حضور پیدا کرده و با طرفداران خود صحبت کند. با این حال جالب است بدانید که دقیقا چند روز پیش از تاریخ اصلی برگزاری، حضور این کاراکتر به دلیل رفتن سر صحنه فیلملرداری کنسل شد. حال با توجه به برنامه کاری کاکس در دنیای سینما، می‌تواند اشاره به این موضوع داشته باشد که او در پروژه بعدی دنیای سینمایی مارول، یعنی Spider-Man 3 همکاری خواهد داشت. در واقع فیلمبرداری Spider-Man 3 به پایان رسیده، اما اخیرا تایید شد که برخی از بخش‌های این فیلم هنوز در دست کار بوده و نیاز به فیلمبرداری مجدد، به علاوه برخی صحنه‌های اضافه دارد. این خبر مدتی پیش بود که منتشر شد و دقیقا در تقابل با آن، می‌بینیم که چارلی کاکس برای قرار کاری و حضور جلوی دوربین، رویداد امضا زدن کاغذ برای طرفداران خود را کنسل می‌کند.

به هر حال هم‌اکنون تنها اثری که کاکس قرار بود تا در آن حضور داشته باشد یک اثر درام به نام Kin است که فیلمبرداری آن مدتی پیش انجام شده بود. همچنین گزارش شده که این پروژه جدید که کاکس در آن حضور دارد، یک فیلم سینمایی جدید بوده و مربوط به کارهای قبلی او نیست. در نتیجه می‌توان گفت که این بازیگر یا در فیلم‌های آینده مارول، و یا در سریال She-Hulk که هم‌اکنون در حال رد کردن پروسه فیلمبرداری است، حضور خواهد داشت.

هنگام پخش سریال مختص به شخصیت دردویل گفته می‌شد که اتفاق‌های این اثر نیز مانند Agents of SHIELD و Agent Carter در جهان سینمایی مارول اتفاق افتاده و در آینده شاهد حضور مبارز نابینا در فیلم‌ها و پروژه‌های مارول خواهیم بود. اما از آنجا که اخیرا مولتی‌ورس سینمایی مارول نیز تایید شده، می‌توان نتیجه گرفت که شاید این سریال‌های قدیمی نتفلیکس در یک جهان موازی اتفاق افتاده‌اند. به هر حال اخیرا در تریلر سریال انیمیشنی What If…? کاپیتان آمریکا را به شکل یک زامبی مشاهده کرده‌ایم و تایید شده که این سریال، بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول است! در نتیجه دیگر هرچیزی ممکن است تا در MCU اتفاق بیوفتد؛ از نشستن کورگ (Korg) در کنار ددپول (Deadpool) گرفته، تا بردن تی چالا (T’Chala) به فضا توسط یاندو (Yandu)!

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا