تماشا کنید: تاریخ انتشار فصل اول What If اعلام شد

این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان دارد

استودیو مارول به انتظارها پایان داد و نه تنها اولین تریلر را به اشتراک گذاشت، بلکه تاریخ انتشار فصل اول What If را اعلام کرده است.

پس از اینکه راه‌اندازی دیزنی پلاس توسط والت دیزنی قطعی شد، مارول تصمیم گرفت سریال‌هایی را به صورت اختصاصی برای آن بسازد. سریال‌های مزبور به شخصیت‌هایی می‌پردازند که طی فازهای پیشین Marvel Cinematic Universe فرصت چندانی برای خودنمایی نیافته یا تمرکزشان روی چهره‌های جدیدی قرار دارد؛ چهره‌هایی که قرار است جایگزین شخصیت‌هایی از جمله بلک ویدو شوند. البته این ادعا برای تمامی سریال‌ها صدق نمی‌کند. استودیو آمریکایی هم اکنون مشغول آماده‌سازی اثری تحت عنوان What if است که سعی دارد به یک سوال اساسی پاسخ دهد: چه می‌شد اگر رویدادهای مهم فیلم‌ها طور دیگری رقم می‌خوردند؟

همان‌طور که می‌دانید، استیو راجرز سرم ابرسرباز را در Captain America: The First Avenger دریافت کرد و به یک ابرقهرمان تحت عنوان کاپیتان آمریکا تبدیل شد. قسمت اول What If سعی دارد نشان دهد چه اتفاقی رخ می‌دهد اگر پگی کارتر سرم را دریافت می‌کرد. دیگر قسمت‌های سریال از فرمول مشابهی پیروی کرده و هر کدام حول محور یک شخصیت یا گروهی خاص می‌چرخد. در ضمن، محصول مارول یک انیمیشن بوده و برای صداگذاری شخصیت‌ها از چهره‌های نام آشنایی از جمله چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) و کریس همسورث (Chris Hemsworth) استفاده شده است.

مارول در اقدامی غیرمنتظره تریلر جدیدی را در کانال یوتیوب خود قرار داد و به واسطه آن، تاریخ انتشار فصل اول What If را اعلام کرد. این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان داشته و گوشه‌هایی از قسمت‌های مختلف را به تصویر می‌کشد که هر کدام به یک خط زمانی متفاوت تعلق دارند. در یکی از خط‌های زمانی تونی استارک را می‌بینیم که توسط کیل‌مانگر نجات داده می‌شود. اگر به یاد داشته باشید، در Black Panther فاش شده بود او بخشی از خدمت خود را در افغانستان گذراند.

مارول چند ماه پیش اولین تیزر What if را منتشر کرده بود که یکی از نکات جالب آن، نسخه زامبی کاپیتان آمریکا بود. تریلری که اخیرا به فضای مجازی راه یافته، نسخه زامبی آیرون من را هم نشان می‌دهد. در صورتی که نمی‌دانید، این خط زمانی از کمیک بوک‌های Marvel Zombies اقتباس شده که اثر رابرت کرمن (Robert Kirkman) خالق واکینگ دد محسوب می‌شود. در ضمن، یکی از صحنه‌های تریلر ظاهرا نبرد دکتر استرنج و انشنت وان را به تصویر می‌کشد. طبق گزارش‌های غیررسمی، دکتر استرنج پس از مرگ معشوقه خود در مسیر اشتباهی قدم گذاشته و نهایتا به یک شرور تبدیل می‌شود.

با توجه به آنچه در ثانیه‌های پایانی What if نمایش داده می‌شود، پخش سریال از تاریخ ۲۰ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ آگوست) آغاز خواهد شد. فصل اول از ۱۰ قسمت تشکیل شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا