کاهش قیمت کارت‌های حافظه ایکس باکس سری ایکس

پیشنهاد عالی برای بازیکن‌ها

قیمت کارت های حافظه ایکس باکس

شرکت سیگیت به تازگی قیمت کارت های توسعه حافظه کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس | اس را کاهش داده است.

با توجه به تنوع و تعداد زیاد بازی‌ها در سرویس گیم پس و همچنین افزایش قابل توجه حجم بازی‌های امروزی، کمبود حافظه برای ذخیره‌سازی به یکی از بزرگ‌ترین مشکلات کاربرهای کنسول‌های نسل نهم ایکس باکس تبدیل شده است. با این وجود، بازیکن‌ها می‌توانند با تهیه کارت‌های توسعه‌ حافظه‌ از برند سیگیت، فضای ذخیره‌سازی کنسول خود را افزایش دهند.

در حال حاضر سه کارت حافظه با ظرفیت‌های ۵۰۰ گیگابایتی، یک و دو ترابایتی از برند سیگیت برای هر دو کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس به فروش می‌رسد. البته، نقطه ضعف این کارت‌های توسعه حافظه، قیمت آن‌ها است؛ به طوری که هر یک به ترتیب برچسب قیمتی ۱۴۰ و ۲۲۰ و ۴۰۰ دلاری دارند که در مقایسه با قیمت خود کنسول، خرید آن‌ها چندان منطقی نیست.

با این حال، به نظر می‌رسد که شرکت سیگیت در قیمت‌گذاری کارت‌های حافظه جانبی ایکس باکس تجدید نظر کرده و در حال حاضر شاهد کاهش قابل توجه قیمت‌ها هستیم. به بیان دقیق‌تر، فروشگاه رسمی مایکروسافت از دیروز قیمت مدل ۵۰۰ گیگابایتی را با قیمت ۹۰ دلار به فروش می‌رساند. از طرفی، مدل یک و دو ترابایتی نیز به ترتیب با قیمت ۱۵۰ و ۲۸۰ دلار قابل خریداری هستند.

  • کارت حافظه ۵۰۰ گیگابایتی –  ۹۰ دلار (قیمت قبلی: ۱۴۰ دلار)
  • کارت حافظه یک ترابایتی –  ۱۵۰ دلار (قیمت قبلی: ۲۲۰ دلار)
  • کارت حافظه دو ترابایتی –  ۲۸۰ دلار (قیمت قبلی: ۴۰۰ دلار)

این کاهش قیمت‌ها در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا لحاظ شده و هیچ تغییری در قیمت کارت‌ها در کشورهای اروپایی از جمله انگلستان ایجاد نشده است. 

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که فروشگاه بست بای مدتی قبل کارت حافظه یک ترابایتی جدیدی از برند Western Digital برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس به محصولات خود اضافه کرد که قیمت آن برابر با ۱۸۰ دلار بود. هرچند، طولی نکشید که این محصول از فروشگاه مزبور به کلی حذف شد. با این حال، احتمال می‌رود در آینده نزدیک شاهد رونمایی از کارت حافظه جانبی وسترن دیجیتال برای ایکس باکس خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا