اطلاعاتی جدید از داستان Call of Duty سال ۲۰۲۴ منتشر شد!

داستانی متفاوت از استودیو تری آرک که انتظارش را نداشتیم!

اطلاعاتی جدید از داستان Call of Duty سال ۲۰۲۴ منتشر شد! نیما خدارحمی ۰ ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
داستان Call of Duty سال ۲۰۲۴

در حالی که در حدود دو ماه با انتشار بازی سال ۲۰۲۲ کالاف دیوتی با نام Call of Duty Modern Warfare 2 فاصله داریم، به تازگی اطلاعاتی درباره داستان Call of Duty سال ۲۰۲۴ به انتشار سیده است که نوید داستانی کاملا متفاوت نسبت به گذشته را می‌دهند!

این روزها، روزهایی بسیار حساس برای سری بازی کالاف دیوتی هستند و انتشار شایعاتی درباره نسخه ۲۰۲۴ این سری بازی توسط اینسایدری قابل اعتماد، نام این بازی را بیش از پیش به صدر اخبار روز آورده است. سری بازی کالاف دیوتی از بدو تولد تا به امروز داستان بسیاری از جنگ‌های معاصر را پوشش داده است. این سری بازی ابتدا از جنگ جهانی دوم آغاز کرد، به دوران مدرن رسید، به گذشته نزدیک و جنگ ویتنام و جنگ سرد رفت. زمانی که کاربران به دنبال تغییراتی عمده در این سری بازی بودند، توسعه دهندگان ما را به فضا و جنگ‌های آینده بردند که با استقبال کمتری نسبت به نسخه‌های پیشین روبه رو شدند.

زمان و مکان نسخه سال جاری این سری بازی برای ما آشنا خواهند بود. ما در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 به احتمال بسیار بالا به رویارویی با دلالان مواد مخدر و تروریست‌ها برویم که جز پر فروغ‌ترین مباحث تاریخ معاصر ما هستند. اما نسخه بعدی این سری بازی چه داستانی برای ما تعریف خواهد کرد؟

به گزارش TheGhostofHope از اینسایدرها و افشاگران قابل اعتماد سری بازی کالاف دیوتی، نسخه سال ۲۰۲۴ سری بازی کالاف دیوتی ما را به اوایل قرن ۲۱ میلادی و عملیات Enduring Freedom نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا و جنگ عراق خواهد برد. ما گمان داریم که این بازی اشاراتی مستقیم به اتفاقات حقیقی و از همه مهم‌تر فاجعه ۱۱ سپتامبر، به همراه بسیاری اتفاقات دیگر آن دوران خواهد داشت.

به این نکته نیز باید اشاره داشت که انتظار می‌رود توسعه دهنده این بازی استودیو تری آرک (Treyarch)، تیم توسعه دهنده سری بازی Call of Duty Black Ops باشد و همانطور که می‌دانید این سری بازی هرگز در زمان حال صورت نگرفته و همیشه یا در گذشته، یا در آینده دور جای داشته است. بدون شک تماشای عنوانی توسعه یافته توسط این استودیو و خارج از دنیای Modern Warfare در زمان مدرن به شدت جذاب خواهد بود. ناگفته نماند که سیاست‌های بسیاری پشت پرده این عملیات و جنگ عراق بوده و باید دید تری آرک به چه شکل آن را نمایش می‌دهد!

در زمان انتشار این مطلب، هیچ خبری رسمی مرتبط با بازی و داستان Call of Duty سال ۲۰۲۴ به انتشار نرسیده و تمام اطلاعات انتشار یافته در این مطلب را باید به دید شایعه نگریست. ناگفته نماند که طبق شایعاتی نسبتا قابل اعتماد، ما طی سال ۲۰۲۳ نسخه‌ای جدید از سری اصلی Call of Duty دریافت نخواهیم کرد، با این حال شرکت اکتیویژن هیچ خبر رسمی مبنی بر این اتفاق منتشر نکرده است. به نظر شما آینده کالاف دیوتی چه چیزی برای ما خواهد داشت؟ آیا شما از داستان Call of Duty سال ۲۰۲۴ حمایت خواهید کرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا