1%
  • 0/10

آیا کیلیان مورفی اولین انتخاب مارول برای ایفای نقش دکتر دوم در فیلم چهار شگفت انگیز است؟

بازیگران ریبوت چهار شگفت انگیز همچنان یک راز بزرگ است!!

آیا کیلیان مورفی اولین انتخاب مارول برای ایفای نقش دکتر دوم در فیلم چهار شگفت انگیز است؟ ۸ ۱۸ آذر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
نقش دکتر دوم در فیلم چهار شگفت انگیز

به‌لطف شایعه‌ای جدید، قضیه مذاکره کیلیان مورفی (Cillian Murphy) با مارول برای ایفای نقش دکتر دوم در فیلم چهار شگفت انگیز دوباره تیتر اخبار شده است.

با پایان یافتن اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA)، استودیو مارول دوباره پروسه انتخاب بازیگران ریبوت چهار شگفت انگیز را از سر گرفته، اما متاسفانه بنا به دلایلی نامشخص، هنوز حتی یک کلمه هم درباره‌اش صحبت نکرده است. تا اینجای کار آخرین به‌روزرسانی منتشر شده، مذاکره استودیو مارول با پدرو پاسکال (Pedro Pascal) برای ایفای نقش رید ریچاردز است.

به نقل از گزارش جدید MTTSH، آقای کیلیان مورفی، یکی از بزرگترین ستاره‌های سینما که همه او را با آثار بزرگی همچون Oppenheimer و Inception می‌شناسند، اولویت اول استودیو مارول برای نقش دکتر دوم است. در حال حاضر این ادعا توسط منابع خبری رسمی تایید نشده و مارول هم هیچ واکنشی نسبت بهش نشان نداده است. شایان ذکر است که کیلیان مورفی چند ماه پیش شخصا درباره این موضوع صحبت کرده است.

در مصاحبه اخیرش با جاش هوروویتز (Josh Horowitz)، میزبان پادکست Happy Sad Confused، او در پاسخ به این سوال که آیا به ایفای نقش دکتر دوم در دنیای سینمایی مارول فکر کرده یا نه، گفت ملاک فیلمنامه است.

بله، فکر کردم. در کل چیزی که همیشه برای اولویت داشته فیلمنامه است. من نقش خاصی در ذهن ندارم، اگر کسی فیلمنامه‌ بفرستد من آن را می‌خوانم و بعد درباره‌ خوب یا بد بودنش تصمیم می‌گیرم. بنابراین هیچوقت معلوم نمی‌شود که چه اتفاقی می‌افتد.

در حالی که مورفی اظهار داشت بچه‌هایش عاشق فیلم‌های مارول هستند، اما تماشا نکردن آنها می‌تواند به این معنی باشد که علاقه‌ای به حضور در دنیای سینمایی مارول ندارد.

بچه‌های من عاشق فیلم‌های مارول هستند، اما من تا به حال هیچکدام را تماشا نکردم.

استودیو مارول همواره سعی داشته بازیگرانی را انتخاب کند که پیشینه مشترکی با شخصیت مدنظر داشته باشند. بنابراین اگر آنها قصد معرفی دکتر دوم به دنیای سینمایی مارول را داشته باشند، شخصی مثل کیلیان مورفی نمی‌تواند گزینه مناسبی باشد چون دکتر دوم اصالتا شخصیتی رومی است درحالیکه کیلیان اهل ایرلند است. از طرف دیگر متقاعد کردن او برای پیوستن به MCU مستلزم داشتن فیلمنامه بسیار قوی است و تیمی ماهر است. البته همانطور که کیلیان در مصاحبه اخیرش گفت، هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد، چون هیچکس انتظار نداشت بازیگر مطرح و بااستعدادی مانند کریستین بیل (Christian Bale) بخواهد در فیلم Thor: Love and Thunder به ایفای نقش گور بپردازد.

خوشبختانه مارول تنها گزینه کیلیان مورفی نیست، زیرا با آغاز دنیای سینمایی جدید جیمز گان (James Gunn) در سال ۲۰۲۵، فرصت‌های بی‌شماری برای او وجود دارد که یکی از بهترین آنها همان نقش مترسک در فیلم به‌شدت مورد انتظار Batman Brave and Bold است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Fantastic Four برای اکران در تاریخ ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments