بازگشت کاپیتان آمریکا به MCU تایید شد؟

کاپیتان آمریکا در جنگ‌های مخفی

بازگشت کاپیتان آمریکا به MCU تایید شد؟ پارسا خلیلی ۱ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ مارول
بازگشت کریس ایوانز

شاید داستان استیو راجرز با فیلم Avengers: Endgame به پایان رسیده، اما صحبت‌های بروس بنر در سکانس پس از تیتراژ قسمت ابتدایی سریال She-Hulk: Attorney At Law باعث شده تا طرفداران بازگشت کاپیتان آمریکا به MCU را زیر سوال ببرند.

از شرکت کردن در اولین آزمایش ابرسرباز دکتر ارسکاین تا نابود کردن سازمان هایدرا و مبارزه با تانوس، استیو راجرز تمام زندگی‌ خود را وقف نجات دادن دنیا کرد و درنهایت تصمیم گرفت با بخشیدن سپر ویبرانیومی خود به سم ویلسون، به گذشته سفر کرده و زندگی جدیدی را درکنار پگی کارتر آغاز کند. درحالی که برادران روسو موفق شدند به بهترین شکل ممکن داستان کاپیتان آمریکا را به سرانجام برسانند، اما ظاهرا ماجراجویی او در دنیای سینمایی مارول همچنان ادامه دارد، زیرا صحبت‌های بروس در سکانس پس از تیتراژ شی هالک ثابت کرد استیو راجرز برخلاف گمانه زنی‌های اخیر طرفداران همچنان زنده است. همچنین براساس منبعی قابل اعتماد، کریس ایوانز برای بازگشت به نقش استیو راجرز قراردادی جدید با استودیو مارول امضا کرده است.

شاید کوین فایگی (Kevin Feige) در رویداد D23 دیزنی به‌صورت رسمی بازگشت کریس ایوانز به نقش کاپیتان آمریکا را تایید کند، اما طبق شواهد موجود می‌توان اظهار داشت که کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers: Secret Wars حاضر خواهد شد. به‌لطف پنل بزرگ استودیو مارول در کمیک کان سن دیگو ۲۰۲۲، علاوه بر رونمایی از پروژه‌های فاز پنجم، توسعه دو فیلم بعدی انتقام جویان برای فاز ششم نیز به‌طور رسمی تایید شد.

اگر کوین فایگی با اقتباس از مجموعه کمیک محبوب جنگ‌های مخفی به توسعه این اثر بزرگ بپردازد، می‌توان انتظار حضور هر شخصیتی را داشت. اما به همان اندازه که Infinity War و Endgame بیشتر حول محور داستان تانوس و به‌دست آوردن دستکش ابدیت چرخیدند و داستانی جدید بنا کردند، فیلم پایانی فاز ششم و حماسه مولتی ورس، یعنی Avengers: Secret Wars نیز همین مسیر را طی خواهد کرد.

با در نظر گرفتن عظمت رویداد جنگ‌های مخفی در کمیک‌ها، بدون شک این اقتباس لایو اکشن با پتانسیل بالایی که دارد می‌تواند درکنار ابرقهرمانان متعدد معرفی شده در فاز چهارم، شخصیت‌هایی مثل دکتر دوم و مردان ایکس را نیز در داستان خود جای بدهد. خوشبختانه درهای مولتی ورس در دنیای سینمایی مارول باز شده و امکان بازگشت بسیاری از شخصیت‌ها وجود دارد. همچنین ابراز علاقه کریس ایوانز به ایفای مجدد نقش کاپیتان ثابت می‌کند که دیدن رد پای اولین انتقام جو در این فیلم، اتفاق دور از ذهنی نیست.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars در تاریخ ۷ نوامبر سال ۲۰۲۵ (۱۶ آبان سال ۱۴۰۴) در سینماهای سراسر دنیا اکران خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا استیو راجرز در انتقام جویان ۶ حاضر خواهد شد؟ آیا بازگشت کاپیتان آمریکا به MCU واقعا رخ می‌دهد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا