#مهسا_امینی

آیا شاهد بازگشت کریس ایوانز به جهان سینمایی مارول خواهیم بود؟

احتمال حضور کریس ایوانز در نقش جانی استورم

بازگشت کریس ایوانز به جهان سینمایی مارول

اخیرا شایعاتی حول محور بازگشت کریس ایوانز (Chris Evans) به جهان سینمایی مارول در نقش جانی استورم یا همان Human Torch ایجاد شده که واکنش این بازیگر محبوب آمریکایی را در پی داشته است

کمپانی فاکس در سال ۲۰۰۵ فیلم چهار شگفت انگیز (Fantastic Four) را ساخت که کریس ایوانز در آن نقش جانی استورم یا همان Human Torch را بر عهده داشت. این فیلم و قسمت دوم آن با استقبال چندانی از سوی طرفداران مواجه نشدند اما به نوعی بخشی از راه را برای ساخت فیلم‌های ابرقهرمانی بعد از خود باز کردند.

کوین فایگی در سال ۲۰۰۸ هدایت مارول را در دست گرفت و با فیلم Ironman اولین قدم را برای خلق جهان سینمایی مارول برداشت. در ادامه کریس ایوانز خود را به عنوان انتخابی درست برای نقش استیو راجرز ثابت کرده و هدایت گروه انتقام‌جویان را از زمان فیلم The Avengers در دست گرفت. این روند تا فیلم Avengers: Endgame در سال ۲۰۱۹ ادامه پیدا کرده و سپس شاهد رسیدن سپر او به فالکون یا همان سم ویلسون بودیم.

طرفداران مارول از آن زمان تاکنون حدس و گمان‌های زیادی در مورد چگونگی بازگشت ایوانز به آثار مارول زده‌اند. آنها احتمال می‌دهند که ایوانز یا در نقش استیو راجرز سالمند و یا به عنوان یکی از اعضای گروه چهار شگفت انگیز باز خواهد گشت. با توجه به پرداختن به مولتی ورس در فاز چهارم جهان سینمایی ماورل، احتمال وقوع هر کدام از این موارد وجود دارد.

انیمیشن Lightyear به تازگی در سینماها اکران شده و کریس ایوانز صداپیشه‌ی شخصیت اصلی این انیمیشن به همین مناسبت با MTV Nest مصاحبه کرده است. او در این مصاحبه اشاره‌ای کوتاه به شایعات حول محول حضور دوباره‌اش در جهان سینمایی مارول می‌کند.

طبق اعلام ایوانز تاکنون از سوی استودیو مارول هیچ تلاشی برای مذاکره با او در این باره صورت نگرفته است. ایوانز در ادامه ضمن اشاره به گذشت نزدیک به دو دهه از زمان ساخت آن فیلم، از برنامه‌های متفاوت مارول برای زنده کردن دوباره‌ی چهار شگفت انگیز صحبت کرد.

ایوانز در ادامه اضافه کرد که بازگرداندن او در نقش کاپیتان آمریکا برای مارول کار ساده‌تری خواهد بود و همچنین به ارزش این نقش نزد خود اشاره کرد. از نظر ایوانز، شخصیت جانی استورم در آن زمان به جایگاهی که لایق آن بود نرسیده و حال که مارول از جایگاه و موقعیت بهتری برخوردار است، زمان مناسبی برای احیای این کاراکتر به نظر می‌رسد.

کمپانی دیزنی چند سال پیش و قبل از پرداختن به مولتی ورس در جهان سینمایی مارول، اقدام به خرید کمپانی فاکس قرن بیست و یکم کرد. از این رو طرفداران انتظار مشاهده‌ی چند حضور افتخاری و اشاراتی به آثاری مانند ددپول، مردان ایکس و چهار شگفت انگیز را در فیلم دکتر استرنج ۲ ساخته‌ی سم ریمی داشتند. با توجه به تایید حضور یکی از اعضای گروه ایلومیناتی یعنی رید ریچاردز در این فیلم، شایعاتی حول محور بازگشت ایوانز و یوان گریفید (Ioan Gruffudd) نیز به جهان سینمایی مارول در فیلم دکتر استرنج ۲ شکل گرفت که البته در همان حد شایعه باقی ماند.

همان‌طور که کریس ایوانز اشاره کرد، مارول ساخت فیلمی با محوریت گروه چهار شگفت انگیز را در برنامه‌های آینده‌ی خود دارد. طبق شایعات جان کرازینسکی (John Krasinski) و امیلی بلانت (Emily Blunt) بازیگران اصلی ریبوت چهار شگفت انگیز خواهند بود. با این حال حضور افتخاری ایوانز می‌تواند جالب باشد.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا کریس ایوانز هنوز انتخاب خوبی برای ایفای نقش جانی استورم است؟ فراموش نکنید که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا