بازگشت کریس ایوانز به MCU برای ایفای نقش دوباره به عنوان استیو راجرز؟

استیو راجرز بازمی‌گردد یا نه؟

بازگشت کریس ایوانز به MCU

فیلم Avengers: Endgame پایانی ماندگار و دوست‌داشتنی برای استیو راجرز (Steve Rogers) ملقب به کاپیتان آمریکا (Captain America) به همراه داشت، اما آیا این شخصیت در حماسه مولتی‌ورس نیز نقش خواهد داشت و منجر به بازگشت کریس ایوانز به MCU خواهد شد؟

کریس ایوانز (Chris Evans)، بازیگر نقش استیو راجرز در دنیای سینمایی مارول در گذشته گفته بود که دلش برای این شخصیت تنگ شده، اما او می‌خواهد اگر که قرار بر بازگشت او باشد، این اتفاق به بهترین شکل ممکن بیفتد و اگر راه درستی برای روایت فصل جدید ماجراهای استیو راجرز وجود نداشته باشد، او علاقه‌ای به بازگشت ندارد.

با شروع فاز چهارم دنیای سینمایی مارول حماسه مولتی‌ورس (Multiverse Saga) موضوعاتی مثل بازگشت رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) یا کریس ایوانز به MCU بارها مطرح شده و هرچند وقت یکبار، شایعات و گزارشاتی در این رابطه منتشر می‌شود یا حتی بازیگر به این موضوع می‌پردازند. اکنون کریس ایوانز نیز باری دیگر درباره بازگشت به دنیای سینمایی مارول و ایفای نقش دوباره استیو راجرز صحبت کرده است.

در جریان یک پنل در نمایشگاه کمیک و سرگرمی شیکاگو (Chicago Comic & Entertainment Expo)، بازیگر پیشین نقش کاپیتان آمریکا در صحبت با خبرنگار رسانه Laughing Place درباره بازگشت احتمالی خود به دنیای سینمایی مارول به عنوان استیو راجرز اظهار نظر کرده است.

هنگامی که صحبت از بازگشت کریس ایوانز به MCU شد، این بازیگر از علاقه خود به نقش استیو راجرز صحبت کرد و گفت:

سخته، چون ببینید، من عمیقا این نقش رو دوست دارم. اون برای من خیلی ارزش داره و من اهمیت زیادی براش قائلم.

البته کریس ایوانز در ادامه گفت که فکر می‌کند داستان‌های بیشتری برای روایت از این شخصیت وجود دارد، اما او قصد ندارد میراث گذشته استیو راجرز را خراب کند. او در این رابطه گفت:

آیا فکر می‌کنم که داستان‌های بیشتری از استیو راجرز برای گفتن وجود داره؟ مطمئنا بله، اما در عین حال، خیلی روی آن حساسم. اون برای من مثل یک چیز کوچک درخشان قیمتیه که عاشقشم و نمی‌خوام که خرابش کنم.

او در ادامه اضافه کرد که فکر می کند در حال حاضر بازگشت او کار درستی نیست. او گفت:

من بخشی از چیزی بودم که برای یک دوره واقعا خاص، خیلی خاص بود و به نوعی واقعا خیلی خوب بود. من عاشق اینم که داستان‌های جدیدی رو با این شخصیت روایت کنم، اما در حال حاضر این کار درست به نظر نمی‌رسد.

در اوایل سال ۲۰۲۱، رسانه ددلاین (Deadline) گزارش داد که انتظار می‌رود کریس ایوانز برای یک بار دیگر نقش استیو راجرز را تکرار کند و حتی درها برای حضور در یک فیلم دوم نیز باز هستند، اما مدتی بعد کریس ایوانز نسبت به این خبر واکنش نشان داد و گفت که از هر گونه بازگشت احتمالی به دنیای سینمایی مارول بی‌اطلاع است.

در حال حاضر، حرف‌های مختلفی درباره بازگشت کریس ایوانز به MCU از سوی منابع مختلف زده می‌شود. برخی از آن‌ها می‌گویند که داستان استیو راجرز به طور کامل به پایان رسیده است، اما باید گفت که کسی مرگ این شخصیت را ندیده، بنابراین عده‌ای فکر می‌کنند که او زنده است و می‌تواند حداقل برای یک ایفای نقش کوتاه به دنیای سینمایی مارول بازگردد، شاید در فیلم Captain America: New World Order که در آن سم ویلسون (Sam Wilson) با بازی آنتونی مکی (Anthony Mackie) به عنوان جایگزین استیو راجرز و کاپیتان آمریکای جدید حضور دارد. همچنین گفته می‌شود که احتمال بازگشت استیو راجرز در فیلم Avengers: Secret Wars در کنار تعداد زیادی از شخصیت‌های فازهای قبلی مثل تونی استارک (Tony Stark) با بازی رابرت داونی جونیور نیز وجود دارد.

در حاضر فیلم Captain America: New World Order برای اکران در تاریخ ۳ مه ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. این اثر به دست ژولیوس اونا (Julius Onah)، کارگردان فیلم The Cloverfield Paradox کارگردانی می‌شود و هم‌اکنون مراحل فیلمبرداری خود را می‌گذراند.

4.1 17 آراء
امتیاز مطلب


guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا