چارلی کاکس شایعات حضور دردویل در فیلم بعدی Spider-Man را تکذیب کرد

کاکس: ایده‌ی حضور دردویل به عنوان وکیل مدافع بسیار جذاب است

charlie-cox-debunks-rumor

چارلی کاکس بازیگر نقش اصلی سریال Daredevil، حضورش را در فیلم بعدی Spider-Man تکذیب کرد.

بدون شک، حضور ابرقهرمانان در فیلم یا سریال یک قهرمان دیگر شدیدا برای طرفداران جذاب است. مخصوصا اگر آن‌ها با یک دیگر مبارزه یا همکاری کنند. از جمله این فیلم‌ها می‌توان به Avengers از دنیای سینمای مارول و یا Justice League از دنیای سینمای DC اشاره کرد.

همانطور که می‌دانید، شایعاتی در فضای مجازی منتشر شد که در فیلم بعدی Spider-Man میزبان ابرقهرمان Daredevil خواهیم بود. در حالی که این شایعات همچنان در بین طرفداران در حال گردش است، بازیگر نقش اصلی دردویل یعنی چارلی کاکس در سریال Daredevil شبکه‌ی نتفلیکس شایعات حضورش در دنیای مرد عنکبوتی را تکذیب کرد. او گفت:

من در مورد جزئیات این شایعات چیز زیادی نمی‌دانم اما این را مطمئن هستم که دردویلی که من نقش آن را هدایت می‌کنم، قرار نیست در این فیلم حضور پیدا کند. حتی اگر شایعات هم درست باشد، یک دردویل دیگر از دنیای دیگری خواهد بود.

پیش از این کوین اسمیت، کارگردان و بازیگر آمریکایی که ارتباط نزدیکی با مارول دارد در پادکستی در مورد حضور دردویل به عنوان وکیل مدافع پیتر پارکر در فیلم سوم Spider-Man حرف‌‎هایی زد که در نتیجه باعث به وجود آمدن شایعات شد. در نهایت خود اسمیت در مورد حرف‌هایش شفاف سازی‌هایی کرد و گفت که این تنها یک علاقه‌ی شخصی بود.

چارلی کاکس در مورد این شایعات و علاقه‌ی طرفدران گفت:

به عنوان یک طرفدار دنیای سینمای مارول، من این برنامه‌ها را دوست دارم به این معنی که یک شخصیت دیگر در فیلم دیگر ظاهر شود اما به دلیل این که ما در نتفلیکس هستیم، از نظر قانونی نمی‌توانیم چنین کاری کنیم. به این ایده‌ که مت مورداک و جسیکا هامبی به عنوان وکیل مدافع پیتر پارکر در فیلم حضور داشته باشند علاقه‌ی زیادی دارم. این ایده خیلی خیلی جذاب است.

در کنار این موضوع، شرکت سونی اکران سومین فیلم سینمایی Spider-Man به دلیل همه‌گیری جهانی ویروس کرونا، عقب انداخت. تاریخ اکران ادامه‌ی Spider-Man: Far From Home حالا از ۲۵ تیر ۱۴۰۰ به تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۰ تغییر کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا