برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

احتمال ارائه سطح جدید گیم پس به خاطرعرضه بازی‌های Call of Duty

منتظر افزایش قیمت باشیم؟

احتمال ارائه سطح جدید گیم پس به خاطرعرضه بازی‌های Call of Duty ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت با ارائه یک سطح جدید بازی‌های Call of Duty را در گیم پس عرضه می‌کند.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که رئیس ایکس باکس در روزهای گذشته رسما اعلام کرد که تمامی بازی‌های فرست پارتی ایکس باکس از همان روز نخست عرضه به سرویس گیم پس اضافه می‌شوند و هیچ استثنایی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

به دنبال این خبر، شماری از منابع معتبر از جمله وال استریت ژورنال نیز اعلام کردند که بازی Call of Duty Black Ops 6 از روز اول عرضه در دسترس مشترکین گیم پس قرار خواهد گرفت. حال، سوال اصلی این است که با توجه به عرضه بازی‌های این مجموعه در گیم پس، آیا قیمت اشتراک این سرویس افزایش پیدا می‌کند؟

برخی از افشاگرها معتقد هستند که به خاطرانتشار این عناوین، مایکروسافت تغییراتی در سطوح گیم پس ایجاد می‌کند. در واقع، ممکن است که سطح اشتراک جدیدی برای گیم پس معرفی شود که عضویت در آن کمی گران‌تر از سطوح فعلی باشد و در عوض بازیکن‌ها به عناوین بیشتری دسترسی داشته باشند.

یکی از اینسایدرها به نام eXtas1stv مدعی است که سطوح مختلف گیم پس در پی انتشار بازی‌های کالاف دیوتی با تغییراتی روبه‌رو می‌شوند که البته جزئیات زیادی در این زمینه در دسترس نیست. با این حال، او خاطرنشان کرده که به‌زودی اطلاعات بیشتری در این باره به اشتراک گذاشته خواهد شد. از طرفی، شینوبی، دیگر افشاگر معروف، نیز این ادعا را تایید کرده است.

این اولین باری نیست که گزارش‌ها از احتمال معرفی یک سطح تازه و گران‌تر به گیم پس اشاره می‌کنند. اگر خاطرتان باشد، حساب کاربری Game Pass Tracker نیز در روزهای گذشته از اضافه شدن سطح جدید به Game Pass خبر داد. همچنین، تام وارن از رسانه ورج نیز خاطرنشان کرده که ردموندی‌ها در حال بررسی شرایط افزایش قیمت اشتراک گیم پس آلتیمیت هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments