برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

تصویر پشت صحنه دیگری از شخصیت مرموز جیانکارلو اسپوزیتو در فیلم کاپیتان آمریکا 4 لو رفت

هنوز چیزی به‌صورت رسمی تایید نشده!!

تصویر پشت صحنه دیگری از شخصیت مرموز جیانکارلو اسپوزیتو در فیلم کاپیتان آمریکا 4 لو رفت ۴۴ ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
جیانکارلو اسپوزیتو در فیلم کاپیتان آمریکا 4

با ادامه داشتن پروسه فیلمبرداری مجدد، تصویر پشت صحنه دیگری از شخصیت مرموز جیانکارلو اسپوزیتو در فیلم کاپیتان آمریکا 4 در شبکه اجتماعی ایکس خبرساز شده است.

در حالی که هنوز یک هفته از رسمی شدن حضور غیرمنتظره‌اش در دنیای سینمایی مارول نگذشته، اما اخیرا تصاویر پشت صحنه متعددی بین طرفداران دست به دست شده و حتی گمانه‌زنی‌های جالبی هم توسط افشاگران مطرح شده است. شاید استودیو مارول بنا به دلایلی قابل درک سکوت کرده باشد، اما MyTimeToShineHello در گزارشی غیررسمی مدعی شده که شخصیت مرموز آقای جیانکارلو اسپوزیتو در فیلم کاپیتان آمریکا 4 کسی نیست جز جیکوب فیوری.

در کمیک‌ها، جیکوب برادر کوچک‌تر نیک فیوری است که بیشتر با نام مستعار اسکورپیو (Scorpio) شناخته می‌شود و رهبر گروه هاولینگ کماندو در جنگ جهانی دوم بوده است. متاسفانه درست مثل هر آنتاگونیست دنیای مارول، او به‌خاطر یک سری اختلاف نظر با برادرش، وارد مسیری تاریک می‌شود و برای نفوذ به سازمان شیلد، ربات‌های فوق‌پیشرفته با نام L.M.D می‌سازد که نقش پررنگی در فصل چهارم سریال .Agents of S.H.I.E.L.D داشتند.

از شخصیت مرموز جیانکارلو اسپوزیتو چه می‌دانیم؟

در حال حاضر به‌جز موارد اشاره شده هیچ چیزی در دست نیست، اما اینطور که به نظر می‌رسد قراره نقش مهمی در دنیای سینمایی مارول داشته باشد. به‌گفته آقای جف اسنایدر (Jeff Sneider)، افشاگری قابل اعتماد که بارها نامش را شنیده‌ایم، علیرغم تغییرات اعمال شده، فیلم Captain America: Brave New World همچنان به ۲۲ روز فیلمبرداری مجدد نیاز دارد تا بتواند رضایت مدیر استودیو مارول را بدست بیاورد. قسمت جالب ماجرا اینجاست که مارول سکانس‌های اکشن جدیدی را از طریق ریشوت به فیلم اضافه کرده که شخصیت مرموز جیانکارلو در بیشتر آنها حضور دارد.

همانطور که بارها و بارها اشاره کردیم، فعلا همه‌ چیز در حد شایعه است و استودیو مارول هنوز نسبت به هیچ چیزی واکنش نشان نداده است. بنابراین تا زمانی که خبری رسمی از سوی مارول منتشر شود، انتظارات خود را مدیریت کنید تا در آینده از تصمیمات اتخاذ شده ناامید نشوید. البته جف اسنایدر افشاگر قابل اعتمادی است که قبلا صحت اکثر ادعاهایش ثابت شده اما بازهم بهتر است انتظارات خود را مدیریت کنیم.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Captain America: Brave New World در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

44 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments