جزئیاتی از رابطه کاپیتان آمریکا و رد هالک در Captain America 4 لو رفت

دلیل غیبت سم در آثار اخیر MCU فاش می‌شود

جزئیاتی از رابطه کاپیتان آمریکا و رد هالک در Captain America 4 لو رفت سورنا رضایی ۰ ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
کاپیتان آمریکا و رد هالک در Captain America 4

یکی از افشاگرهایی که با نام CanWeGetSomeToast شناخته می‌شود، جزئیاتی را از رابطه کاپیتان آمریکا و رد هالک در Captain America 4 به اشتراک گذاشته است.

چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های کاپیتان آمریکا در دست ساخت قرار دارد اما اینبار خبری از استیو راجرز نیست. او بازنشسته شده و پس از اتفاقاتی که در The Falcon and the Winter Soldier رخ داد، هویت کاپیتان آمریکا به سم ویلسون با نقش آفرینی آنتونی مکی (Anthony Mackie) سپرده شده است. در ضمن، وظیفه کارگردانی روی دوش ژولیوس اونا (Julius Onah) گذاشته شده که شاخص‌ترین فیلمش Luce نام دارد.

در حالی که مارول و والت دیزنی (Walt Disney) سکوت کرده‌اند، افشاگران جزئیات مختلفی را از داستان Captain America: Brave New World لو داده‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، سم ویلسون در نخستین فیلم اختصاصی‌اش با چالش‌های بزرگی مواجه می‌شود. او باید مقابل گروهی بایستد که انجمن مار (Serpent Society) نام داشته و اهداف شومی را دنبال می‌کند؛ گروهی که بصورت مخفیانه توسط ساموئل استرنز پشتیبانی می‌شود. افشاگران همچنین مدعی شده‌اند ژنرال تاندربولت راس با نقش آفرینی هریسون فورد (Harrison Ford) در این فیلم به رد هالک تبدیل خواهد شد.

CanWeGetSomeToast که افشاگر قابل اعتمادی است، اخیراً جزئیاتی را از رابطه کاپیتان آمریکا و رد هالک درCaptain America 4 به اشتراک گذاشته است. به گفته او، تاندربولت راس فکر می‌کند سم ویلسون فقط برای تبلیغات مناسب است، در حالی که سم نظر متفاوتی داشته و ترجیح می‌دهد در ماموریت‌های میدانی حضور یابد. CWHST در ادامه تاکید می‌کند این مورد تنها یکی از چندین اختلافی است که بین کاپیتان آمریکا و رئیس جمهور آینده آمریکا یا همان رد هالک وجود دارد.

اگر ادعای CWHST صحیح باشد، غیبت سم ویلسون در فیلم‌ها و سریال‌های اخیر Marvel Cinematic Universe توجیه می‌شود. در ضمن، استیو راجرز پس از تبدیل شدن به کاپیتان آمریکا با مشکل مشابهی دست و پنجه نرم کرد. در حالی که سربازان آمریکایی مشغول جنگ بودند، او در رویدادهای تبلیغاتی به رقص و شادی می‌پرداخت تا بدین ترتیب، داوطلبان بیشتری برای ارتش جذب کند.

مخالفت تاندربولت راس با حضور سم ویلسون در ماموریت‌های میدانی به هیچ وجه عجیب نیست. راس یکی از بزرگترین حامیان پیمان سوکوویا بود؛ پیمانی که سعی داشت فعالیت‌های ابرقهرمانان را محدود کرده و آن‌ها را تحت نظارت داشته باشد. در ضمن، طبق شایعه‌ها راس به یک بیماری قلبی مبتلا بوده و به همین دلیل به رد هالک تبدیل می‌شود تا از مرگ حتمی نجات یابد. در انتها، لازم به ذکر است فیلم کاپیتان آمریکا 4 از تاریخ ۵ مرداد ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴) اکران خواهد شد.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا