1%
  • 0/10

نخستین تصویر از ظاهر فالکون در Captain America 4 لو رفت

کاپیتان آمریکای جدید، فالکونِ جدید می‌طلبد!

نخستین تصویر از ظاهر فالکون در Captain America 4 لو رفت ۳ ۰۱ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
فالکون در Captain America 4

یکی از اکانت‌های فعال در شبکه اجتماعی ایکس نخستین تصویر شخصیت فالکون در Captain America 4 را لو داده است.

سریال The Falcon and The Winter Soldier که اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی از طریق دیزنی پلاس منتشر شد، شخصیت‌های جدید متعددی را به فرنچایز Marvel Cinematic Universe اضافه کرد. یکی از آن‌ها خواکین تورس با نقش آفرینی دنی رامیرز (Danny Ramirez) بود که ستوان یکم نیروی هوایی ارتش ایالات متحده آمریکا است و دوست سم ویلسون محسوب می‌شود.

شخصیت خواکین تورس در سریال The Falcon and The Winter Soldier حضور چندان پررنگ و موثری نداشت اما شرایط در فیلم Captain America 4 یا Captain America: Brave New World فرق خواهد کرد. از آنجایی که سم ویلسون بعنوان صاحب جدید هویت کاپیتان آمریکا انتخاب شد، دولت آمریکا به یک فالکون جدید نیاز داشت و تورس قرار است چنین وظیفه‌ای را بر عهده بگیرد.

یکی از اکانت‌های فعال در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) اولین تصویر فالکون در Captain America 4 را به اشتراک گذاشته است. لباس مخصوص سم ویلسون بعنوان فالکون قرمز بود اما خواکین تورس لباسی سبز رنگ را به تن دارد. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

فالکون در Captain America 4

مارول و والت دیزنی (Walt Disney) در قبال فیلم Captain America 4 سکوت اختیار کرده و هیچ گونه جزئیاتی را به اشتراک نگذاشته‌اند. هر چند، منابع غیررسمی در طول این مدت بیکار نبوده و مواردی را فاش ساخته‌اند؛ برای مثال، در حال حاضر می‌دانیم سم ویلسون رابطه چندان خوبی با رئیس جمهور تاندربولت راس ندارد. دلیل این اختلاف هم سیاست‌ گذاری‌های متفاوتشان است.

خواکین تورس در کمیک بوک‌ها

خواکین تورس نخستین بار در شماره یک Captain America: Sam Wilson به کمیک بوک‌ها آمد. او حاصل تلاش‌های نیک اسپنسر (Nick Spencer) و دنیل آکیونا (Daniel Acuña) بوده و بعنوان یکی از اعضای نوجوان گروه Sons of the Serpent معرفی شد. خواکین در ادامه توسط کاپیتان آمریکا نجات داده شده و همین اتفاق، مسیر زندگی را تغییر می‌دهد.

فیلم Captain America 4 از ۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments