جزئیات جدیدی از ابرشرور Captain America 4 لو رفته است

غیبتی ۱۶ ساله به انتها می‌رسد

جزئیات جدیدی از ابرشرور Captain America 4 لو رفته است سورنا رضایی ۴ ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
ابرشرور Captain America 4

یکی از افشاگرهای صنعت فیلم و سریال به نام CanWeGetSomeToast، جزئیات تازه‌ای را از ابرشرور Captain America 4 لو داده است.

چهارمین قسمت مجموعه فیلم‌های کاپیتان آمریکا در دست ساخت بوده و دنباله‌ای برای سریال The Falcon and the Winter Soldier محسوب می‌شود. استیو راجرز در Avengers: Endgame ترجیح داد بجای فعالیت‌های ابرقهرمانانه، بقیه سال‌های زندگی‌اش را در کنار پگی کارتر بگذراند. به همین دلیل، دولت آمریکا تصمیم گرفت فرد جدیدی را بعنوان کاپیتان آمریکا انتخاب کند. در نهایت و طی اتفاقاتی که در سریال فالکون و سرباز زمستان رخ داد، سم ویلسون بعنوان صاحب جدید سپر انتخاب شد. در ضمن، قسمت جدید در ابتدا Captain America: New World Order نام داشت اما حین فیلمبرداری عنوانش به Captain America: Brave New World تغییر کرد.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از داستان موجود نبوده و تنها می‌دانیم ساموئل استرنز در Captain America 4 حضور دارد. این شخصیت با نقش آفرینی تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson) در The Incredible Hulk اثر سال ۲۰۰۸ میلادی معرفی شد اما دیگر در هیچ کدام از آثار Marvel Cinematic Universe حضور نیافت. استرنز در جریان فیلم مزبور قصد داشت راه حلی برای مشکل بروس بنر پیدا کند اما طی اتفاقاتی خونش با خون او ترکیب شد. نسخه ابرشرور استرنز در هالک شگفت انگیز حضور ندارد اما آخرین نمایی که او را می‌بینیم، تبدیل شدنش به لیدر (Leader) را تایید می‌کرد.

CanWeGetSomeToast یک افشاگر فیلم و سریال بوده و اکثر پست‌هایش در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) درباره آثار ابرقهرمانی است. او اخیراً جزئیات جدیدی را از ابرشرور Captain America 4 افشا کرده است. طبق پست جدید، انجمن مار (Serpent Society) در داستان حضور داشته و ساموئل استرنز یا همان لیدر، فردی است که بصورت مخفیانه آن را پشتیبانی می‌کند. CanWeGetSomeToast وارد جزئیات نشد و فاش نکرد انجمن مار یا لیدر چه هدف شومی را دنبال می‌کنند. با این حال، احتمال می‌رود استرنز منابع مالی و تجهیزات مورد نیاز را در اختیار افراد گروه قرار دهد.

انجمن مار نخستین بار در دهه ۸۰ میلادی معرفی شد و متشکل از ابرشرورهایی است که ظاهر، قابلیت‌ و تجهیزاتشان شبیه به مارها است. انجمن مار در کمیک بوک‌های کاپیتان آمریکا ریشه دارد اما شرایط برای لیدر متفاوت است. او معمولاً بعنوان دشمن هالک (Hulk) شناخته می‌شود. در ضمن، پس از اینکه خونش با بروس بنر ترکیب شد، مغزش به شکل غیرطبیعی رشد کرد و باعث شد هوشی ابرانسانی بدست آورد. از همین رو، برخلاف اکثر ابرشرورها در مبارزه حرفی برای زدن نداشته و تنها نقشه‌های هوشمندانه‌ای می‌کشد.

فیلم کاپیتان آمریکا 4 از تاریخ ۵ مرداد ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴) اکران خواهد شد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا