ابرشرور فیلم کاپیتان آمریکا 4 شخصیتی به نام Diamondback خواهد بود

شخصیتی خاکستری و عجیب

ابرشرور فیلم کاپیتان آمریکا 4

طبق گزارش‌های منتشر شده از استودیو مارول (Marvel Studios)، ظاهر قرار است تا شخصیتی با نام Diamondback ابرشرور ابرشرور فیلم کاپیتان آمریکا 4 باشد.

شاید در سریال Lukecage به خاطر داشته باشید که شخصیتی به نام Diamondback در آن حضور داشت. حال او را به کلی فراموش کرده و نسخه کمیک لوکی Diamondback را در نظر بگیرید که عضو گروهی به نام Serpent Society بود؛ تیمی از ابرشروران سری کمیک‌های کاپیتان آمریکا (Captain America) که ظاهرا قرار است تا در فیلم Captain America: New World Order حضور داشته باشند.

در واقع گزارش شده که استودیو مارول، به دنبال بازیگر ۲۰ تا ۳۰ ساله می‌گردد تا نقش شخصیت Diamondback را بازی کند. این شخصیت قرار است تا در فیلم کاپیتان آمریکا 4 و همچنین سایر آثار فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول حاضر شود و به همین ترتیب نیز با احتیاط بسیار بالا توسط کارگردان و مدیر استودیو مارول انتخاب خواهد شد.

بدین ترتیب،‌ قرار است تا شاهد رویارویی سم ویلسون (Sam Wilson) با یک ابرشرور مؤنث باشیم که بازیگر آن هم طبق شایعات، زوشا راکمور (Xosha Roquemore) خواهد بود. این در حالی است که شخصیت لیدر (Leader) هنوز هم در جایگاه ابرشرور اصلی داستان باقی خواهد ماند.

شخصیت Diamondback – ابرشرور فیلم کاپیتان آمریکا 4 کیست؟

مدتی پیش بود که یادداشتی را درباره اینکه چرا استفاده از شخصیت لیدر به عنوان شرور فیلم Captain America 4 ایده خوبی نیست،‌ منتشر کردیم. در این مقاله توضیح داده بودیم که لیدر در واقع شرور سری کمیک‌ها و فیلم‌های هالک (Hulk) است. به همین دلیل، انتخاب لیدر به عنوان کسی که قرار است تا با کایپتان آمریکا با فیلمی که عنوان Captain America را دارد مبارزه کند، اصلا ایده مناسبی نیست! چراکه کایپتان آمریکا خود در کمیک‌های مجزا، انواع و اقسام ابرشرورهای مختلف را شامل می‌شود که یکی از دیگری بیشتر به خون کپ تشنه هستند.

با این وجود حال که نام گروه Serpent Society و شخصیت Diamondback به میدان آمده، ظاهرا قرار است تا شاهد اتفاقات بسیار جالب‌تر و وفادارتر به سری کمیک‌های کاپیتان آمریکا باشیم. به هر حال هم نسخه کاپیتان آمریکا سم ویلسون در کمیک وجود دارد و هم شخصیت‌های بسیاری هستند که می‌توانند با او در یک نبرد اورجینال مبارزه کنند. با این وجود، چقدر با شخصیت Diamondback آشنایی دارید؟

این کاراکتر اولین بار در کمیک شماره ۳۱۰ از سری Captain America در سال ۱۹۸۵ حاضر شده بود. نام واقعی این کاراکتر، ریچل لیتون (Rachel Leighton) است؛ کسی که در دوران جوانی، سعی می‌کند تا عضو گروهی شرور که سردسته آن‌ها فردی به نام بینگ (Bing) بوده شود. این در حالی است که بینگ او را در تیم خود راه نمی‌دهد و حتی آن‌ها ریچل را به طرز وحشیانه‌ای کتک می‌زنند!

با این حال، مدتی بعد او به تیمی از آکادمی آموزشی تسک مستر (Task Master) می‌پیوندد و از همین جهت نیز پیشرفت‌های زیادی را در سبک مبارزه خود می‌بیند. سپس حین یکی از ماموریت‌های خود در مجموعه Serpent Society، با کاپیتان آمریکا که برای نابود کردن این تیم آمده مواجه می‌شود و در عین ناباوری با او همکاری می‌کند!‌ در واقع Diamondback کاراکتر خاکستری است که مشخص نمی‌کند کدام سمت ایستاده و به چه کسی خدمت می‌کند، اما در نهایت، ظاهرا قرار است تا در نقش ابرشرور فیلم کاپیتان آمریکا 4 ظاهر شود.

2 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا