در نظرسنجی کپکام در مورد بازی‌های آینده‌ی Resident Evil شرکت کنید

آیا برای یک Resident Evil جدید آماده هستید؟

در نظرسنجی کپکام در مورد بازی‌های آینده‌ی Resident Evil شرکت کنید مهسا سپاهی ۰ ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Resident Evil

کپکام به طور رسمی یک نظرسنجی برای کاربرانش در نظر گرفته و از آن‌ها خواسته تا برای فهمیدن علاقه و انتظارات طرفداران سری Resident Evil، در این نظرسنجی شرکت کنند.

مدت زیادی از عرضه‌ی نسخه‌ ریمیک Resident Evil 3 نگذشته و در همین مدت کوتاه استقبال زیادی از سمت طرفداران سری Resident Evil، صورت گرفته است. ریمیک قسمت سوم در واقع ادامه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی قسمت دوم بود که زمستان سال گذشته عرضه شد. حالا شرکت کپکام کنجکاو است بداند روند ساخت ریمیک این فرنچایز چقدر مورد تحسین طرفدارانش قرار گرفته و آیا کاربران دوست دارند یک بازی کاملا تازه را از این مجموعه تجربه کنند؟

اخیرا شرکت کپکام یک نظرسنجی با مخاطبانش در کشورهای آسیایی به‌راه انداخته تا اطلاعات بیشتری از انتظار طرفداران خود به‌دست بیاورد. کپکام می‌خواهد بداند مردم چقدر با یک Resident Evil جدید ارتباط برقرار خواهند کرد و چقدر برای انتشار بازی‌های بعدی روی کنسول‌های نسل آینده آمادگی دارند. یکی از پنج جواب این نظرسنجی به این شکل است: “من بازی را می‌خرم؛ حتی اگر لازم باشد یک کنسول جدید تهیه کنم.” به‌نظر می‌رسد کپکام از حالا برنامه‌هایی برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس وان سری ایکس دارد و کم کم می‌خواهد به عرصه‌ی ساخت بازی‌های نسل بعد راه پیدا کند.

از طرفی دیگر، اخیرا شایعاتی توسط AestheticGamer درمورد Resident Evil 8 منتشر شده که این بازی در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود. هنوز اطلاعات تازه‌ای از تاریخ عرضه‌ی Resident Evil 8 منتشر نشده و شرکت سازنده، کپکام، این شایعه را تایید یا تکذیب نکرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا