1%
  • 0/10

احتمال افزایش قیمت بازی‌های جدید کپکام به ۷۰ دلار

به این گرانی عادت کنید

احتمال افزایش قیمت بازی‌های جدید کپکام به ۷۰ دلار ۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
قیمت بازی های جدید کپکام

شرکت کپکام اعلام کرده که از این پس قیمت بسیاری از بازی های جدید خود را به ۷۰ دلار افزایش می‌دهد.

در حال حاضر نسخه استاندارد بسیاری از بازی‌های نسل نهم با قیمت ۷۰ دلار به فروش می‌رسند. در این میان، اگرچه کپکام تا به امروز عناوین خود را با همان قیمت قبلی می‌فروخت، اما Dragon’s Dogma 2 اولین اثر این ناشر ژاپنی است که برچسب قیمتی ۷۰ دلاری دارد.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که این بازی شروع گرانی از سوی کپکام بوده و با توجه به تورم غیرقابل انکار در صنعت بازی‌ها و نیاز به بودجه‌های بیشتر برای توسعه عناوین، از این پس بازی های جدید آن‌ها با قیمت ۷۰ دلار به بازار عرضه می‌شوند. شرکت کپکام در این زمینه توضیح می‌دهد:

بازی دراگونز دگما ۲ که برای انتشار در سال مالی جاری در نظر گرفته شده، ۷۰ دلار قیمت دارد. هزینه‌های ساخت بازی در سراسر صنعت در حال افزایش بوده و ما به عنوان یکی از گزینه‌های موجود، بازنگری در قیمت‌ها را در نظر می‌گیریم. در نهایت ما قصد داریم به صورت حساب‌شده بازی‌های خود را قیمت‌گذاری کنیم و در این حال به طور دقیق نیز بازخوردهای کاربرها را می‌شنویم.

اظهارات فوق نشان می‌دهد که کپکام قصد دارد عملکرد تجاری بازی Dragon’s Dogma 2 را از نظر قیمتی بررسی کند. در صورتی که بازی بتواند انتظارها را برآورده کند و انتقادهایی نیز از سوی هوادارها مطرح نشود، چندان دور از انتظار نیست که بازی‌های بعدی رزیدنت اویل و دیگر عناوین این ناشر در پی گرانی ده دلاری، به قیمت ۷۰ دلار فروخته شوند.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار Dragon’s Dogma 2 در تاریخ ۲۲ مارس سال ۲۰۲۴ میلادی (سوم فروردین ماه سال ۱۴۰۳) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments