1%
  • 9/10

ساخت چندین عنوان Resident Evil چراغ سبز دریافت کرده است

شامل چند بازسازی دیگر!

ساخت چندین عنوان Resident Evil چراغ سبز دریافت کرده است ۲ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
ساخت چندین عنوان Resident Evil

با توجه به اطلاعات فاش شده به نظر می‌رسد ساخت چندین عنوان Resident Evil در شرکت کپکام چراغ سبز دریافت کرده است.

با توجه به موفقیت کیفی و تجاری صورت گرفته و استقبال فراوانی که مجموعه بازی Resident Evil برای شرکت کپکام به همراه داشته است، ظاهرا این شرکت ژاپنی به ساخت چندین Resident Evil چراغ سبز نشان داده است. اگرچه خبر رسمی در این باره منتشر نشده، اما اطلاعات جدید فاش شده به صحت داشتن این موضوع اشاره می‌کنند.

فاش کننده معروف یعنی Dusk Golem چندی پیش اظهار داشته بود که اخیرا شرکت کپکام 5 پروژه از این مجموعه بازی محبوب را در دست ساخت داشته که هر کدام در استیج‌های متفاوتی از تولید به سر می‌برند. حال این فاش کننده جزئیات جدیدی را به اشتراک گذاشته و طی یک پیام در دیسکورد که توسط یکی از کاربران انجمن ردیف منتشر شده، اظهار داشته است سال گذشته شرکت کپکام به ساخت چندین عنوان Resident Evil چراغ سبز نشان داده و بعضی از آن‌ها نیز بازسازی عناوین قبلی به شمار می‌روند.

می‌توان به راحتی فرض کرد یکی از این چند عنوان به قسمت نهم این مجموعه اختصاص خواهد داشت. چرا که پیش از این نیز اطلاعات فاش شده بیان می‌داشتند این بازی از سال 2018 در حال توسعه بوده و در سال جاری رونمایی و به دنبال آن در سال آینده انتشار خواهد یافت. با این حال این بازی نمی‌تواند از موارد جدیدی باشد که به تازگی چراغ سبز دریافت کرده. در بحث مربوط به عناوین بازسازی نیز احتمالا Resident Evil 5 یکی از گزینه‌های محتمل خواهد بود. دیگر نسخه‌های این فرنچایز از جمله Code – Veronica نیز می‌تواند از جمله گزینه‌های احتمالی به منظور بازسازی باشد.

شرکت کپکام پیش از این نیز اظهار داشته بود که به بازسازی عناوین این مجموعه ادامه خواهد داد. بنابراین افرادی که به دنبال تجربه مدرن شده عناوین قبلی هستند به زودی محتواهایی بیشتری را دریافت خواهند کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments