عرضه‌ی Resident Evil Resistance Beta به تعویق افتاد

کاربران ایکس‌باکس وان آسوده خاطر باشند

عرضه‌ی Resident Evil Resistance Beta به تعویق افتاد مهسا سپاهی ۰ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Resident Evil Resistance

کپکام اعلام کرد به خاطر مشکلات فنی پیش‌بینی نشده، انتشار بازی Resident Evil Resistance Beta را برای پلی‌استیشن 4 و استیم به تعویق خواهد انداخت.

با این‌که کاربران می‌توانند در تاریخ معین شده (۱۵ فروردین) Resident Evil Resistance را در پلتفرم ایکس‌باکس وان تجربه کنند، اما کپکام (Capcom) با انتشار یک توییت در اکانت توییتر رسمی خود اعلام کرده تاریخ عرضه‌ی این عنوان برای استیم و پلی‌استیشن 4 تاخیر می‌خورد. از طرفی، هیچ تاریخ جایگزینی برای انتشار بازی اعلام نشده‌ است.

در اکانت توییتر Resident Evil گفته شده که تیم سازنده‌ به مشکلات فنی نسخه‌ بتا‌ی عمومی این بازی برای پلی‌استیشن 4 پی برده‌اند. این استودیو‌ی بازیسازی گفته:

به خاطر مشکلات فنی نسخه بتای بازی RE Resistance، انتشار آن برای پلی‌استیشن 4 و استیم با تاخیر مواجه شده است. نسخه‌ی ایکس‌باکس وان تحت تاثیر این موضوع قرار نگرفته و هم‌اکنون در دسترس قرار دارد. ما در حال تلاش برای رفع این مشکل در سریع‌ترین زمان ممکن هستیم و شما را در جریان اتفاقات جدید قرار داده و به خاطر مشکل به وجود آمده از شما پوزش می‌طلبیم.

شایان ذکر است که Resident Evil Resistance تنها بازی‌ای نیست که کپکام عرضه‌ی آن را به تعویق می‌اندازد. ناشر این عنوان اخیرا آشکار کرده که حمل و نقل و تحویل نسخه‌های فیزیکی Resident Evil 3 در اروپا، به خاطر شیوع ویروس کرونا، با مشکلات زیادی مواجه شده است.

در حال حاضر دموی رایگان بازی Resident Evil 3 در دسترس قرار دارد و می‌توانند حدود نیم ساعت را سرگرم این دموی هیجان‌انگیز شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا