دو شخصیت و دو نقشه‌ی جدید برای بازی Resident Evil Resistance معرفی شدند

Yateveo منتظر شماست!

شخصیت جدید Resident Evil Resistance

کپکام به تازگی دو نقشه و دو شخصیت جدید به حالت چندنفره‌ی Resident Evil 3 Remake یعنی Resident Evil Resistance اضافه کرده است.

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۲۰ میلادی است که کمتر از دو ماه دیگر منتشر می‌شود. شرکت کپکام یک حالت رقابتی و چندنفره‌ی آنلاین برای این عنوان به نام Resident Evil Resistance معرفی کرده است که در آن، چهار بازیکن در قالب چهار شهروند گروگان گرفته شده از راکون‌سیتی، باید از پروژه‌های آزمایشی آمبرلا، هجوم موج زامبی‌ها و موجودات جهش‌یافته‌ی دیگر جان سالم به در ببرند. در طرف دیگر هم یک بازیکن به اصطلاح Mastermind می‌شود که دشمن این چهار بازیکن به حساب می‌آید و با توانایی‌ها و استراتژی درست باید جلوی بازماندگان را بگیرد.

حال شرکت کپکام اطلاعات تازه‌ای در خصوص Resident Evil Resistance منتشر کرده است که می‌توان به حضور دو شخصیت Mastermind و دو نقشه‌ی جدید اشاره کرد. Ozwell E. Spencer و Alex Wesker از شخصیت‌های تازه‌ و قابل کنترل هستند. هر کدام از این کاراکتر‌ها توانایی‌های به خصوصی برای مقابله با بازماندگان دارند.

Alex Wesker که نقشی کلیدی در نسخه‌ی Revelations 2 داشت، نسبت به دیگر Mastermindها توانایی گذاشتن تله‌های بیشتری دارد. Alex Wesker توانایی احضار گیاه زامبی مانندی به نام Yateveo را هم دارد که می‌تواند جلوی اهداف را قرار بگیرد و مانع عبور بازماندگان شود. Yateveo یک گیاه آدم‌خوار است که توانایی حرکت ندارد ولی به‌شدت آزاردهنده است.

Yateveo

Ozwell E. Spencer که در دنیای Resident Evil به عنوان مدیر و بنیان‌گذار شرکت آمبرلا شناخته می‌شود، بر خلاف دیگر کاراکتر‌ها از سلاح بیولوژیکی بهره نمی‌برد و به جای آن، محیط را برای مدت کوتاهی با یک ماده‌ی اسید مانندی پر می‌کند که به بازماندگان آسیب می‌زند.

همانطور که پیش از این گفته شد، دو نقشه‌ی تازه هم به بازی با نام‌های Casino و Abandoned Park اضافه شده است که در ادامه می‌توانید تصاویرشان را مشاهده کنید. بازی Resident Evil 3 در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و ویندوز منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا