شایعه: کپکام هنوز برنامه‌ای برای بازسازی Resident Evil: Code Veronica ندارد

Resident Evil جدید در کنار یک نسخه‌ی بازسازی شده

شایعه: کپکام هنوز برنامه‌ای برای بازسازی Resident Evil: Code Veronica ندارد نیکان صبوری ۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
بازسازی Resident Evil: Code Veronica

طبق گزارش‌های یک توییت نویس معروف، سال آینده طرفداران بازی Resident Evil شدیدا خوشحال می‌شوند ولی کپکام هنوز برنامه‌ای برای بازسازی Resident Evil: Code Veronica ندارد.

بسیاری با نام Aesthetic Gamer آشنا هستند. او یک توییت نویس بسیار مشهور در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی است و تاکنون اطلاعات زیاد و درستی از عناوین در حال ساخت کمپانی‌های ژاپنی فاش کرده است. از جمله این کمپانی‌ها می‌توان به کپکام اشاره کرد که در چند سال اخیر با انتشار بازی‌هایی چون Monster Hunter: World، Resident Evil 2 Remake و Devil May Cry 5 یکبار دیگر مورد توجه‌ علاقه‌مندان بازی‌های ویدیویی قرار گرفته است.

Aesthetic Gamer چندی پیش دو توییت جنجالی منتشر کرد که اولین آن‌ها در خصوص بازی لغو شده‌ی Dino Crisis بود. او در پستی نوشت که کپکام از چند سال قبل شروع به ساخت نسخه‌ی جدید از سری Dino Crisis کرده بود که متاسفانه به دلایل نامعلومی آن را لغو کرد. دومین توییت در خصوص سری بازی‌های Resident Evil است. او در یک پست نوشت:

سال آینده اخبار دیوانه کننده‌ای برای طرفداران Resident Evil منتشر می‌شود

بسیاری بر این باور بودند که کپکام در حال برنامه‌ریزی برای بازسازی عنوان موفق Resident Evil: Code Veronica است ولی طبق گفته‌های این توییت نویس، کپکام هیچ برنامه‌ای برای بازسازی این اثر نداشته و حتی در مراحل قبل از تولید هم قرار ندارد.

جدا از تمام شایعات، علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی به شدت منتظر بازی Resident Evil 3 Remake هستند. این عنوان محبوب قرار است در تاریخ ۱۵ فروردین ۹۹ (۳ آپریل ۲۰۲۰) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا