#مهسا_امینی

سلاح جدیدی به بازی Call of Duty: Warzone اضافه شد

از فصل ششم چه خبر؟

warzon

با شروع فصل ششم Call of Duty: Warzone، اسنایپر رایفل جدیدی به بازی اضافه شده که توجه کاربران را به خود جلب کرده است.

همان‌طور که می‌دانید، فصل ششم Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone در تاریخ ۲۹ سپتامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۸ مهر ماه) منتشر شد و در دسترس کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار گرفت. در کنار جذابیت‌های این فصل، سلاح جدیدی به وارزون اضافه شده که اخیرا سر و صدای زیادی کرده است.

اسنایپر رایفل SP-R 208 به‌نظر می‌رسد براساس اسنایپر کلاسیک R700 که در Call of Duty 4 مورد استفاده قرار می‌گرفت، طراحی شده است. گفته می‌شود این سلاح آنقدر قوی است که تنها با یک تیر می‌تواند آرمور یا همان زره دشمن را از بین ببرد. علاوه‌بر آسیب چشمگیر، این گان سرعت بالایی هم دارد. با توجه به برتری زیاد این اسلحه نسبت به گان‌های هم‌رده‌ی خود، احتمال آن که توسعه‌دهندگان آن را در آپدیت‌های بعدی ضعیف کنند، زیاد است.

از سوی دیگر، یکی از قابلیت‌هایی که در سیزن جدید قرار است طرفداران را سورپرایز کند، فست تراول شمرده می‌شود که اخیرا توسط اکتیویژن معرفی شده است. کاربران با استفاده از ویژگی فست تراول کالاف دیوتی می‌توانند بین هفت ایستگاه متروی مشخص شده مسافرت کنند، جا‌به‌جا شوند و در زمانی که در ایستگاه‌ها هستند، کمی استراحت کنند. جزئیات این خبر را می‌توانید از سرگرمی مطالعه کنید. لازم به ذکر است فصل ششم Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone از تاریخ ۲۹ سپتامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۸ مهر ماه) در دسترس قرار گرفته و بازیکن‌های این عناوین می‌توانند آن را تجربه کنند.

بازی Call Of Duty: Warzone هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل‌ دریافت است. اگر در بازی Call of Duty: Warzone تازه ‌وارد هستید یا می‌خواهید حرفه‌ای‌تر شوید، می‌توانید مقاله‌ی آشنایی با سلاح‌های این عنوان را از سایت سرگرمی بخوانید. همچنین می‌توانید بهترین نقاط نقشه برای لوت کردن را از اینجا پیدا کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا