فست تراول به Call of Duty: Warzone می‌آید!

در فصل ششم چه چیزی انتظارمان را می‌کشد؟

Call of Duty: Warzone

با شروع فصل ششم Call of Duty: Warzone، توسعه‌دهندگان با استفاده از سیستم متروی جدید، قابلیت فست تراول (Fast-Travel) را به بازی اضافه کرده‌اند.

اکتیویژن به همراه اینفینیتی وارد از قابلیت جدید Call of Duty: Warzone رونمایی کرده است. همان‌طور که می‌دانید، فصل ششم این عنوان قرار است در تاریخ ۲۹ سپتامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۸ مهر ماه) منتشر شود و در دسترس کاربران قرار بگیرد. با وجود آن‌که هنوز تمامی جزئیات به‌روزرسانی فصل جدید اعلام نشده، اما فست تراول یکی از مواردی است که از ۲۹ سپتامبر می‌توانیم آن را تجربه کنیم.

کاربران با استفاده از ویژگی فست تراول می‌توانند بین هفت ایستگاه متروی مشخص شده مسافرت کنند و جا‌به‌جا شوند. نحوه‌ی دسترسی به آن هم مانند ایستگاه‌های متروی معمولی است و بازیکنان باید وارد ایستگاه موردنظر شوند و تصمیم بگیرند که می‌خواهند به کجا بروند. همچنین، ایستگاه‌های مترو محیط امنی به شمار می‌روند و کاربران در این مناطق می‌توانند کمی استراحت کرده یا وسایل خود را عوض کنند. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی توسعه‌دهندگان و اکتیویژن بلیزارد، این قابلیت برای حالت بتل رویال Call of Duty: Warzone در دسترس قرار می‌گیرد و در زمان کاربران صرفه‌جویی می‌کند. پیش‌بینی می‌شود به زودی اطلاعات کامل‌تری درمورد فصل ششم Call of Duty: Warzone منتشر شود.

اگر در بازی Call of Duty: Warzone تازه‌وارد هستید یا می‌خواهید حرفه‌ای‌تر شوید، می‌توانید مقاله‌ی آشنایی با سلاح‌های این عنوان را از سایت سرگرمی بخوانید. همچنین می‌توانید بهترین نقاط نقشه برای لوت کردن را از اینجا پیدا کنید.

بازی Call Of Duty: Warzone هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل‌ دریافت است. اگرچه تعدادی از بازی‌های آنلاین و محبوب برای نسل نهم تایید شده‌اند اما اکتیویژن هنوز صحبتی از نسخه‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس Warzone به میان نیاورده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا