قابلیت جذاب Proximity Chat در وارزون ۲ تایید شد

منتظر لحظات خنده دار و البته گاهی پر از تنش و درگیری باشید!

قابلیت جذاب Proximity Chat در وارزون ۲ تایید شد نیما خدارحمی ۲ ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
قابلیت Proximity Chat در وارزون ۲

مدت زمان زیادی از پایان مراسم Call of Duty Next نمی‌گذرد. طی این مراسم اتفاقات بسیار مهمی برای دنیای کالاف دیوتی رخ داد و از قابل توجه‌ترین این اتفاقات می‌توان به افزوده شدن قابلیت Proximity Chat در وارزون ۲ اشاره داشت.

قابلیت Proximity Chat که با استفاده از آن شما می‌توانید حین بازی با یاران و همچنین دشمنان خود در فاصله‌ای مشخص صحبت کنید، طی سال‌های اخیر لحظات جالب و سرگرم کننده‌ای را برای کاربران در دیگر بازی‌ها رقم زده و حال این قابلیت پا به دنیای کالاف دیوتی می‌گذارد. پیش از پرداختن به این قابلیت در بازی جدید کالاف دیوتی، نگاهی کوتاه به وارزون ۲ داشته باشیم.

اولین نسخه از بازی Call of Duty Warzone طی سال ۲۰۱۹ عرضه شد. این بازی دومین بتل رویال سری بازی کالاف دیوتی بود و مدتی پس از عرضه بازی Call of Duty Modern Warfare در دسترس قرار گرفت. نسخه دوم این بازی در حدود دو هفته پس از عرضه بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۲۲، برابر با ۲۵ آبان ماه سال ۱۴۰۱ به انتشار خواهد رسید.

تاریخ انتشار وارزون ۲ یکی از اتفاقات مهم در مراسم Call of Duty Next بود. این مراسم نگاهی کامل به آینده این سری بازی محبوب داشت و در کنار آن با دعوت کردن بسیاری از استریمرهای بزرگ، بازی‌های جدید خود را به نمایش گذاشت که این مراسم را بسیار دوست داشتنی و پر هیجان کرد. ما در این مراسم شاهد نقشه جدید بازی وارزون ۲ با نام ال مزره (Al Mazrah) و مد جدید بخش وارزون با نام DMZ بودیم.

حال که گذری کوتاه به کلیت بازی وارزون ۲ داشتیم، قصد داریم نگاهی به قابلیت Proximity Chat در این بازی نیز داشته باشیم. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا با دیگر کاربران، اعم از دوست و دشمن تا فاصله‌ای مشخص صحبت کنید. این قابلیت همیشه سرگرم کننده بوده و از روی دیگر، حس مبارزات حقیقی را بیش از پیش به شما القا می‌کند و ناگفته نماند که می‌تواند در چینش استراتژی شما نیز موثر واقع شود.

همانطور که اشاره شد، این ویژگی در بازی وارزون ۲ برای مکالمه با دوست و دشمن فعال بوده و در زمان آغاز بازی به صورت خودکار فعال است، با این حال شما می‌توانید با مراجعه به تنظیمات بازی آن را غیر فعال کنید. در کنار این ویژگی بسیار کاربردی، ما شاهد ویژگی جدید Cloud Parties نیز خواهیم بود که به شما اجازه داده هم تیمی‌ها و دوست‌های جدیدی را طی بازی کردن پیدا کنید.

ما باور داریم که قابلیت Proximity Chat در وارزون ۲ نتیجه در بسیاری مکالمات سرگرم کننده و البته گاهی مملو از تنش خواهد داشت و بسیاری افراد نیز از این قابلیت برای غافلگیر کردن دشمنان استفاده خواهند کرد. ما پیش‌تر شاهد این قابلیت خلاقانه در عنوان PUBG: Battlegrouds بوده‌ایم و تماشای آن در وارزون ۲ بسیار هیجان انگیز خواهد بود. ناگفته نماند که بیش از دو سال است که کاربران خواستار این ویژگی در بازی وارزون بوده‌اند، ولی اکتیویژن تصمیم گرفت آن را تنها برای وارزون ۲ عرضه کند.

در پایان باید به این موضوع اشاره داشت در حالی که بسیاری از کاربران می‌توانند با استفاده از این قابلیت استراتژی‌های بی نظیری بچینند، شکست دادن افرادی که با یکدیگر تیم بوده و شناخت خوبی از یاران خود دارند سخت است و ارتباط تمام وقت آن‌ها با هم و به عنوان یک تیم، می‌تواند قابلیت Proximity Chat را نیز شکست دهد.

بازی Call of Duty Warzone 2 در تاریخ ۱۶ نوامبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۲۵ آبان ماه سال ۱۴۰۱، در حدود دو هفته پس از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی به انتشار می‌رسد. نظر شما درباره قابلیت Proximity Chat در وارزون ۲ چیست؟ فکر می‌کنید این قابلیت تا چه میزان کاربردی خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا