شایعه: منتظر معرفی نسخه دوم Call of Duty: Warzone در آینده فوق‌العاده نزدیک باشید!

فوق‌العاده نزدیک. شاید کمتر از یک روز!

شایعه معرفی نسخه دوم Call of Duty: Warzone

اکتیویژن بلیزارد دستی پر برای طرفداران دارد. طبق شایعات روزهای اخیر باید منتظر رونمایی از نسخه دوم Call of Duty: Warzone در فاصله کمتر از یک روز باشیم!

در حالی که به فصل دوم بازی Call of Duty: Vanguard و Call of Duty: Warzone نزدیک می‌شویم، اخباری تازه از احتمال معرفی نسخه دوم بازی Call of Duty: Warzone در تاریخ ۱۱ فوریه، برابر با ۲۲ بهمن به گوش می‌رسد. طبق گزارش وبسایت بلومبرگ، اکتیویژن بلیزارد در حال توسعه سه بازی از سری کالاف دیوتی به صورت همزمان بوده که برای کنسول‌های پلی استیشن نیز به انتشار خواهند رسید. یکی از این بازی‌های در دست توسعه، دنباله عنوان Call of Duty Modern Warfare بوده که استودیو Infinity Ward وظیفه توسعه آن را بر عهده دارد. در سوی دیگر استودیو Treyarch نیز یک نسخه جدید از این سری بازی را در دست توسعه داشته و در پایان اینگونه به نظر می‌رسد که باید منتظر وارزون جدید باشیم.

تام هندرسون (Tom Henderson) از فعالان فوق‌العاده معتبر صنعت بازی‌های ویدیویی پس از انتشار اخبار احتمال معرفی نسخه دوم بازی Call of Duty: Warzone، این خبر را تایید کرد. او طی توییتی جداگانه اعلام کرد که نسخه دوم Call of Duty Warzone همزمان با نسخه دوم Call of Duty Modern Warfare عرضه خواهد شد و نباید منتظر انتشار هر یک از آن‌ها به صورت جداگانه باشیم.

به گفته هندرسون، استودیوی اینفینیتی وارد درس‌های بسیاری از وارزون گرفته و قصد دارد تیم توسعه دهنده این بازی را در مراحل توسعه نسخه دوم Call of Duty: Warzone همراهی کرده و به آن‌ها کمک کند. هندرسون طی توییتی دیگر در گذشته نوشته بود که به گفته «دوستان توسعه دهنده او» در اینفینیتی وارد، مشکلات وارزون زمانی شروع شدند که بازی Call of Duty Black Ops Cold War با آن ترکیب شد.

در حدود یک هفته پیش استودیو اینفینیتی وارد با انتشار توییتی اعلام کرد که نسل جدیدی از بازی‌های Call of Duty در دست توسعه بوده و به نظر به سورپرایزی ویژه اشاره داشتند. شب گذشته نیز اینفینیتی وارد تصویری متحرک را توییت کرد که به نظر نشان از افشا شدن سورپرایز آن‌ها دارد.

حال بیایید این موضوع را بررسی کنیم که آیا باید به تمام این توییت‌های منتشر شده توسط هندرسون و خبرگزاری بلومبرگ و دیگر شایعات اعتماد کرد؟ البته که نه! واقعیت این است که اینفینیتی وارد و اکتیویژن بلیزارد در حال توسعه حداقل یک بازی جدید هستند، اما ما هیچ اطلاعات تایید شده‌ای در دست نداشته و تمام اطلاعات منتشر شده شایعه و حدس و گمان هستند. لازم به ذکر است در روز ۲۲ بهمن مسابقات لیگ Call of Duty برگزار خواهد شد که زمانی بسیار مناسب برای رونمایی از یک کالاف دیوتی جدید است و بدون شک طرفداران منتظر آغاز این رویداد هستند. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید به زودی نسخه دوم وارزون معرفی خواهد شد؟ یا باید منتظر رونمایی از یک نسخه دیگر از این سری بازی محبوب توسط اکتیویژن بلیزارد باشیم؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا