#مهسا_امینی

تاریخ انتشار فصل پنجم وارزون مشخص شد!

آیا فصل پنجم آخرین فصل وارزون و ونگارد خواهد بود؟

تاریخ انتشار فصل پنجم وارزون

تاریخ انتشار فصل پنجم وارزون نه تنها برای کاربران این بازی، بلکه برای کاربرانی که منتظر نسخه بعدی سری بازی کالاف دیوتی هستند بسیار مهم است. از آنجایی که نسخه بعدی سری بازی کالاف دیوتی زودتر از موعد هر سال انتشار می‌یابد، فصل پنجم شاید آخرین فصل وارزون باشد!

زمان چندانی از آغاز فصل چهارم کالاف دیوتی ونگارد و وارزون، فصلی مهم با نقشه‌ای جدید و سرگرم کننده، نگذشته است. فصل چهارم وارزون در کنار نقشه جدید Fortune’s Keep، تغییرات بسیاری در تفنگ‌ها، نقشه Caldera و رویدادهای درون بازی به ارمغان آورد و خوشبختانه همه این‌ها به مذاق کاربران خوش آمده و تا الان افراد بسیاری از رضایت خود بابت نقشه جدید و تغییرات خبر داده‌اند.

ناگفته نماند که برخی کاربران از تغییرات صورت گرفته توسط تیم ریون (Raven Software) در افزونه Taped Grip ناراضی بوده، با این حال بسیاری معتقدند که این تغییر آنچنان اثر گذار نبوده که سبب اعتراضشان شود. در حالی که فصل چهارم وارزون به خوبی پیش می‌رود، کاربران به شدت مشتاق انتشار اطلاعات و البته تاریخ انتشار فصل پنج وارزون هستند.

فصل‌های سری بازی‌های کالاف دیوتی معمولا به بهترین نحو برنامه ریزی و معمولا به طور دقیق اجرا شده و طی سال‌های اخیر به ندرت شاهد بی نظمی در انتشار محتوای جدید و فصل‌های جدید بوده‌ایم. معمولا پس از انتشار اولیه فصل جدید، ما به مدت یک ماه و نیم شاهد انتشار به روزرسانی‌های ریز برای همان فصل هستیم و پس از آن به نیمه دوم فصل می‌رسیم که با نام Reloaded شناخته شده و موج دوم به روزرسانی کلی فصل را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

ما در حدود یک ماه و نیم پس از انتشار نیمه دوم فصل، فصلی کاملا جدید دریافت می‌کنیم. با توجه به این ساختار، ما در حدود دو ماه کامل با تاریخ انتشار فصل پنجم وارزون فاصله داریم و بد نیست بدانید که تاریخ انتشار رسمی این فصل به طور غیر رسمی نیز مشخص شده و اگر مشکلی برای این فصل پیش نیاید، باید دقیقا در همان تاریخ مشخص شده شاهد انتشار فصل پنجم باشیم.

تاریخ انتشار فصل پنجم وارزون و ونگارد

طبق اطلاعاتی که تا به این لحظه در اختیار ما قرار گرفته، بتل پس فصل چهارم وارزون در تاریخ ۲۴ آگوست، برابر با ۲ شهریور ماه به پایان خواهد رسید. شما تا روز ۲ شهریور می‌توانید بتل پس وارزون را به پایان رسانده و جوایز آن را دریافت کنید. ما اکثر اوقات شاهد این موضوع بوده‌ایم که با پایان بتل پس یک فصل، فصل بعدی همان روز یا روز بعد آغاز خواهد شد و با توجه به این موضوع، ما باید شاهد انتشار فصل پنجم وارزون در روز ۲۴ یا ۲۵ آگوست، برابر با ۲ یا ۳ شهریور ماه سال جاری باشیم و همانطور که می‌دانید این موضوع برای بازی Call of Duty Vanguard نیز صدق می‌کند.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر، برابر با ۶ آبان ماه سال جاری به انتشار خواهد رسید و با توجه به این موضوع، به احتمال بسیار بالا فصل پنجم آخرین فصل بازی ونگارد و این نسخه از وارزون خواهد بود. باید دید بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ چگونه وارزون را تحت تاثیر قرار داده و مهم‌تر از آن، بازی وارزون ۲.۰ چه ارتباطی با وارزون کنونی خواهد داشت. البته ناگفته نماند که بازی Call of Duty Warzone 2.0 به طور همزمان با بازی Call of Duty Modern Warfare 2 انتشار نخواهد یافت و باید منتظر آن در نیمه پایانی سال ۲۰۲۲ باشیم. نظر شما درباره کمتر شدن فصل‌های بازی ونگارد و البته وارزون چیست؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا